Forum'da ara:
Ara

Baner Ağına Katılır mıydınız?
Evet
  0%
[ 0 ]
Hayır
  100%
[ 3 ]
Toplam Oylar : 3

Yazar Mesaj
Mesaj07.12.2016, 18:09 (UTC)    
Mesaj konusu: İçeriği düzgün olan BS sitelerinden destek bekliyo

Sevgili Bedava Sitem Forum üyeleri:

İçeriği düzgün olup (3/5 içeriği olanlar hariç) hiti düşük olan siteleri bir araya getirip bir baner takas ağı kurmayı planlıyoruz.Geçtiğimiz günlerde BanerTR adında Facebook ve twitter da hesapları aktif hale getirerek bize daha hızlı ulaşım sağlayabilirsiniz

BanerTR hiti düşük ama kaliteli içeriği olan siteleri bir araya getiren amatör bir baner takas ağı olup hiçbir kar amacı gütmemektedir.Siteler arası baner takası yerine buyrun her tür ebatta baneri bulunan bu ağa katılın.

Geçtiğimiz ay test aşamasında BanerTR 10.000 görüntülenmeye ulaştı.
Not:Ayrıca geçen ay sitem 5.000+ tekil hiti bulunduğunu hatırlatmak isterim.Herkes sitemle takas yapmak istiyor fakat ben tek bir baner koduyla birden fazla sitenin reklamını yapmayı tercih ediyorum. Malüm yer sıkıntısı var

Eski sitede ban yediği için yeni bir site ile yola devam ediyoruz.
üye olmak için bannertr.ml tıklayın
sosyal medyadan bize ulaşarak da üye olabilirsiniz

facebook.com/BanerTR/
twitter.com/banertr

ayrıca facebook.com/groups/BanerTR/ grubumuza da bekleriz

Sisteme üye olan siteleri facebook sayfamızda ve grubumuzda tanıtıyoruz.Size backlink sağlayacak ve daha fazla kişiye ulaşmış olacaksınız.Yeni üye panelinde reklam banerlerinizi kendiniz ekleyebiliyorsunuz.Beğen sayfasında kupon koduyla kredi alıyor ve bu kredilerle baner ağında daha fazla ön plana çıkmanızı sağlıyor...

Eskiden BS de olup yeni iste açan herkesi bekliyoruz.Üye sayısını artırmak için başlangıçta üye olacaklara esnek davranacağız bu fırsatı kaçırmayın! (15 Aralık 2016 kadar bize ulaşın site sayısını hesaplamak istiyoruz)

En son isacotur tarafından 07.12.2016 18:11:58 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj07.12.2016, 18:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Katılmak isteyen kişiler bu başlığın altına mesaj bırakabilir
Mesaj07.12.2016, 18:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben katılacağım Smile
Mesaj07.12.2016, 18:41 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: İçeriği düzgün olan BS sitelerinden destek bek

isacotur yazmış:

Sevgili Bedava Sitem Forum üyeleri:

İçeriği düzgün olup (3/5 içeriği olanlar hariç) hiti düşük olan siteleri bir araya getirip bir baner takas ağı kurmayı planlıyoruz.Geçtiğimiz günlerde BanerTR adında Facebook ve twitter da hesapları aktif hale getirerek bize daha hızlı ulaşım sağlayabilirsiniz

BanerTR hiti düşük ama kaliteli içeriği olan siteleri bir araya getiren amatör bir baner takas ağı olup hiçbir kar amacı gütmemektedir.Siteler arası baner takası yerine buyrun her tür ebatta baneri bulunan bu ağa katılın.

Geçtiğimiz ay test aşamasında BanerTR 10.000 görüntülenmeye ulaştı.
Not:Ayrıca geçen ay sitem 5.000+ tekil hiti bulunduğunu hatırlatmak isterim.Herkes sitemle takas yapmak istiyor fakat ben tek bir baner koduyla birden fazla sitenin reklamını yapmayı tercih ediyorum. Malüm yer sıkıntısı var

Eski sitede ban yediği için yeni bir site ile yola devam ediyoruz.
üye olmak için bannertr.ml tıklayın
sosyal medyadan bize ulaşarak da üye olabilirsiniz

facebook.com/BanerTR/
twitter.com/banertr

ayrıca facebook.com/groups/BanerTR/ grubumuza da bekleriz

Sisteme üye olan siteleri facebook sayfamızda ve grubumuzda tanıtıyoruz.Size backlink sağlayacak ve daha fazla kişiye ulaşmış olacaksınız.Yeni üye panelinde reklam banerlerinizi kendiniz ekleyebiliyorsunuz.Beğen sayfasında kupon koduyla kredi alıyor ve bu kredilerle baner ağında daha fazla ön plana çıkmanızı sağlıyor...

Eskiden BS de olup yeni iste açan herkesi bekliyoruz.Üye sayısını artırmak için başlangıçta üye olacaklara esnek davranacağız bu fırsatı kaçırmayın! (15 Aralık 2016 kadar bize ulaşın site sayısını hesaplamak istiyoruz)

Şimdilik kötü bir bannerlerle katılacağım iyisini eklerim sonra
Mesaj07.12.2016, 19:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

@teknolanya
baner için siparişinizi BS foruma verebilirsiniz ayrıca facebookdan da temin edebilirsiniz
(ilan açarak) Nasıl olsa istediğiniz zaman panelden değiştirme imkanınız var Wink
Mesaj08.12.2016, 08:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

isacotur yazmış:
@teknolanya
baner için siparişinizi BS foruma verebilirsiniz ayrıca facebookdan da temin edebilirsiniz
(ilan açarak) Nasıl olsa istediğiniz zaman panelden değiştirme imkanınız var Wink

Nereyi imzalıyorum Smile
Mesaj08.12.2016, 15:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

katılmak istiyorum
Mesaj09.12.2016, 15:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

üye olmak için
1. yol: bannertr.ml tıklayın
2. yol:
*facebook.com/BanerTR/
*twitter.com/banertr

Başvurabilirsiniz

* facebook.com/groups/BanerTR/ grubumuza da bekleriz Wink
Mesaj11.12.2016, 16:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

sistemi çözemedim ? reklam kodu almıcakmıyım acaba ? ö.m. ile bilgilendirirseniz sevinirim.
Mesaj11.12.2016, 22:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

eneskayalar yazmış:
sistemi çözemedim ? reklam kodu almıcakmıyım acaba ? ö.m. ile bilgilendirirseniz sevinirim.

eski test aşamasındaki baner ağı google amca tarafından banlanmıştı şu an yeni bir host ve düzenleme ile yola devam etmeyi planlıyoruz ama katılıma göre netleşecek.Siz üye başvurunuzu yapın facebook beğen sayfamızdan bize msj atın deniz bey kullanıcı ve şifre verecek

Takipte kalalım ilerleyen günlerde netleşecek
Mesaj12.12.2016, 17:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

zaten kayıt oldum ama sistemi anlayamadığım için birşey yapamıyorum
Mesaj12.12.2016, 22:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

eneskayalar yazmış:
zaten kayıt oldum ama sistemi anlayamadığım için birşey yapamıyorum

facebookdan takip edin netleşince ordan paylaşağız Wink
Mesaj19.02.2017, 14:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar baner tr baner takas ağı yenilenmiş ve facebookdan @reklamlaKazan sayfasından başvurabilirsiniz ben üye olup siteme ekledim Laughing

Mesaj19.02.2017, 18:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar baner takas ağımız isim değişikliği olmuştur.
Facebookdan Reklamla Kazan sayfasına banerlerinizi mesaj atarak ağımıza dahil olabilirsiniz