Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.12.2016, 01:55 (UTC)    
Mesaj konusu: Paypal Kapandı, Premium Üyelik Ödemesi Nasıl Yap&#

Paypal, Türkiye'ye verdiği hizmeti sona erdirdi. Admin Tarık, Paypal olmadan premium üyeliklerin ödemesinin nasıl yapılacağı konusunda bizi bilgilendirirse sevinirim.

gizliilimler.org / 4kitap.tr.gg / mehmetakifardic.tr.gg
Mesaj23.12.2016, 16:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

gerçekten premium üyeliği kullan var mı? Euro almış başını gitmişken premium üyeliğin yeniden güncellenmesi gerektiğini düşünüyorum
aksini düşenen var mı Rolling Eyes
Mesaj23.12.2016, 20:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba, ilgiyi konu forumda daha önce de dile getirilmişti fakat üstüne herhangi bir gelişme yaşanmadı, yaşanacak gibi de gözükmüyor; zaten yöneticinin forumda dolaştığını da sanmıyorum. Forumda başlık açarak moderatörlerin başlığınızı görüp durumu yöneticiye iletmesini beklemektense; doğrudan support adresi üzerinden yönetici ile iletişime geçerek gerekli bilgiyi alabilirsiniz. İyi çalışmalar.
Mesaj23.12.2016, 20:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

slobada yazmış:
Merhaba, ilgiyi konu forumda daha önce de dile getirilmişti fakat üstüne herhangi bir gelişme yaşanmadı, yaşanacak gibi de gözükmüyor; zaten yöneticinin forumda dolaştığını da sanmıyorum. Forumda başlık açarak moderatörlerin başlığınızı görüp durumu yöneticiye iletmesini beklemektense; doğrudan support adresi üzerinden yönetici ile iletişime geçerek gerekli bilgiyi alabilirsiniz. İyi çalışmalar.

Yeniyim belki ama (:

Bedava siteme geçmeden orası çok günceldi (:

Ama artık M.Ö dan kalma gibi (: