Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.01.2017, 14:30 (UTC)    
Mesaj konusu: Bedava-Sitem neden mi öldü?

Bu platforma artık yeni ve kalıcı insanlar geliyor mu bilmiyorum fakat görünene göre burada iz bıraktı diye anılan herkesin izini silgiyle sildiler. Bunu yapan tabii ki başta Admin Tarık Bey ve devamında yeni, işini yapamayan moderatörler. Amacım kesinlikle bu platformu karalamak değildir sadece çok üzülüyorum çünkü 4 yıldır bu platformdayım, çok güzel günler geçirdim ve şimdi buraların ölü olduğunu görmek üzücü.

İsterseniz bu kişilerden biraz bahsedeyim, başta benim üstadım @chickenblog'a yapılanlara göz atalım. Sitesini güzel bir şekilde sürdürüp, yeni gelenlere yardımcı olmak amaçlı paylaşımlar yapıyordu. Bu platformdaki en başarılı bloggerdı ama ne yaptılar? Haksızca sitesini sildiler!

Şimdi birde @webeveyn'in başına gelen olaya bakalım. Sitesiyle aylarca uğraştı, çok güzel işler ortaya koydu ve en iyi 2. site seçildi. Peki sonuç ne oldu? Listeye eklenmedi ve bunun sebebini hiçbir şekilde belirtmediler!

İsterseniz birde benim başıma geleni anlatayım. @bekoblog hesabımla en iyi 16. site seçildiğim söylendi ama sitem eklenmedi ve bana bir açıklama yapılmadı.

Bedava-Sitem öldü peki katili kim? Tabii ki adaleti sağlayamayan yetkililer. Umarım buralar yeniden eskisi gibi, eğlenceli ve geliştirici bir platform olur.
Mesaj12.01.2017, 16:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava sitem forumunun ölü olduğu son zamanlarda çokça dillendirilen bir şey olup maalesef forumun ölü olduğunu düşünenlerdenim. Forum yeniden elden geçmeli ve güncellenmeli çeşitli yarışmalar düzenlenmeli, sadece tasarım üzerine yarışma yapılıyor, başka şeyler içinde başlık açılmalı.
Örneğin bedava sitem özelliklerini veya ektralarında en iyi kullanan siteler gibi yarışmalar yapılabilir ve yeni fikirler ver vermiş olur

umarım mesajımız yukarılara gidiyordur (tabi yaşıyorlarsa) Rolling Eyes
Mesaj19.01.2017, 19:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

isacotur yazmış:
Bedava sitem forumunun ölü olduğu son zamanlarda çokça dillendirilen bir şey olup maalesef forumun ölü olduğunu düşünenlerdenim. Forum yeniden elden geçmeli ve güncellenmeli çeşitli yarışmalar düzenlenmeli, sadece tasarım üzerine yarışma yapılıyor, başka şeyler içinde başlık açılmalı.
Örneğin bedava sitem özelliklerini veya ektralarında en iyi kullanan siteler gibi yarışmalar yapılabilir ve yeni fikirler ver vermiş olur

umarım mesajımız yukarılara gidiyordur (tabi yaşıyorlarsa) Rolling Eyes

Bu sadece forumda degil dogru durust bir aktif kullanıcı bile yok yani kalmadı. Ve bunu gördukçe gerçekten çok çok uzuluyorum.

Ana Sayfa İletişim Hakkımda Ziyaretçi Defteri
Mesaj22.01.2017, 08:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Beni hatırlayanlar vardır, 5 sene öncesine kadar her gün buralardaydım. Ancak kullanıcıların çoğu bıraktı burayı. Şimdiyse ayda bir-2 ayda bir gelip bakıyorum

İskilipli Atıf hain miydi?
Necip Fazıl, CHP ve gerçekler
Önceki mesajları göster: