Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.02.2017, 22:08 (UTC)    
Mesaj konusu: Baner Takas Ağımıza Bekliyorum :)

Sevgili Bedava sitem kullanıcıları uzun süredir beklediğiniz Baner Takas Ağımız bugün devreye alınmıştır.
Önceleri sizlerinde bildiğiniz üzere ücretsiz hostinlerden aldığımız adresler sürekli kapandığı için Baner TR oluşumuzu beklemeye almıştık.Çünkü kapanmayacak bir alt yapıya sahip olması için.
Geçtiğimiz aylarda 50 den fazla sitesi olan bir arkadaşla görüştük ve atıl durumda olan ve kendi yaptığı sitelere reklam yerine kurduğu baner ağı kodlarını ekliyordu.Bu sistemi ücretsiz olarak bizlerin hizmetine verebileceğini söylemişti.Kendisi okul okuduğu için şubat sınavlarından sonra ilgilendi.

Bu gün itibariyle kullanıcı paneli ve şifrelerini tarafıma vermiş bulunmaktadır. Laughing

Ve başvurular facebook üzerinden reklamla kazan sayfasından mesaj atarak yapılabiliyor. Merak edenler sitemde bulunan banerleri inceleyerek fikir sahibi olabilirler.

HEDEFİMİZ:
İçeriği kaliteli olup hiti düşük olan siteleri bir araya getirmek ve bilinirliğini artırmaktır.Ve sistem ücretsiz olup reklam banerlerinizi başka sitelerde yayınlayarak sitenizin hitini artırıp backlink kazana bileceksiniz

KURALLARIMIZ:
*Terörü öven siteler
*+18 içerikli siteler
*Spam atan siteler
* İddaa ve şans oyunları siteler
Başvuramaz ve onay verilmeyecek!

YENİLİKLER:
ilerleyen günlerde talep doğrultusunda forum sayfası açılacak ve facebook sayfasında olduğu gibi üye olan sitelerin tanıtımları yapılacak. Kısaca sizleri daha fazla kitlelere ulaştırmaya çalışacağız.

Destek verecek ve üye olacak herkese şimdiden teşekkür ederiz
Mesaj10.02.2017, 13:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarılar kardeşim yararlı bir çalışma.

Ana Sayfa İletişim Hakkımda Ziyaretçi Defteri
Mesaj11.02.2017, 15:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

webilgicim yazmış:
Başarılar kardeşim yararlı bir çalışma.

sizi de bekliyorum baner ağına
Mesaj11.02.2017, 16:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

başarıların devamını dilerim
Mesaj11.02.2017, 16:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

alaylimuhammed yazmış:
başarıların devamını dilerim

tşk ederim @alaylimuhammed

banerleriniz hazır olunca facebookdan yazın sisteme sizi de ekleyecem
Mesaj19.02.2017, 14:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar ben üye oldum gayet de kullanışlı olduğunu belirtmek isterim Rakip firmalar baner yerine text reklam veriyor En önemli yanı bunda gif bile görsel olarak secebiliyorsunuz Laughing

Önceki mesajları göster: