Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.01.2017, 19:02 (UTC)    
Mesaj konusu: Türkçülük Akımı | İdeoloji, Düşünce, Mil

Amacımız:
Günümüz Türkiye'sinin ismini dahi unuttuğu atalarını, hafife aldığı koskoca tarihini, başta Başbuğ Atatürk'ün de fikirleri ile sağlamlaştırdığı bilge atalarımızın edebiyatı ve bilgileri ile yontulduğu en diri ve sağlam milliyetçilik akımımız olan Türkçülüğü savunmak, tanıtmak ve Türk gençliğine benimsetmektir.

Vizyonumuz:
İzlediğimiz yolda, büyük insanların yazılarını, makalelerini, yaşamlarını ve eserlerini elimizden geldiğince sizlerle paylaşmaya, sizlere tanıtmaya çalışıyoruz. Her geçen gün yeni içerikler eklemeye çalışıyoruz ve çalışıyor olacağız. Tanıtma amaçlı olan yazılarımızda daha önceden alanında uzman kişiler tarafından yazılmış olan makaleleri kullanıyor -kaynak belirterek- sizlerle paylaşıyoruz.

Kaynaklarımız:
Türkçülük akımı ile ilgili yazılarımızda Türkçülüğü savunan büyük üstatlarımızın yazılarını kullanmaya özen gösteriyoruz. Bu yazıları internetin ,kendimizce, güvenilir bulduğumuz kaynaklarından bularak sizlere sunuyoruz. Kendimize ait olan yazılarımız dışında, alıntı olan yazılarımızı "Kaynaklar" sekmesinde sizlere sunuyor, emek hırsızlığını engellemeye çalışıyoruz.

Fazlası için siteye beklerim.
Mesaj29.01.2017, 21:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarılarınızın devamını dilerim.

Saygılarımla | WEBILGICIM

Ana Sayfa İletişim Hakkımda Ziyaretçi Defteri
Mesaj31.01.2017, 09:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarılarınızın devamını diliyorum. Başarılı bir site olmuş zaman ilerledikçe daha da iyiye gidecektir.

Orakcı Blog | Bilgi Portalı

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
► Web Adresimiz : http://orakciblog.tr.gg/ ► Gmail Hesabımız : orakciblog( at )gmail.com
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

En son orakciblog tarafından 31.01.2017 09:46:43 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj02.02.2017, 15:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

başarılar
Mesaj05.02.2017, 09:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel düşünülmüş güzel bir site beğendim (:

İleri ki zaman için konuşmak gerekirse içeriklerinizi arttırarak, sitenizi güncel tutarak bir CSS tasarımına geçerseniz çok daha iyi bir site olacağını düşünmekteyim.

Çalışmalarınızın devamını diliyorum, takipteyim..
Mesaj06.02.2017, 12:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

webilgicim yazmış:
Başarılarınızın devamını dilerim.

Saygılarımla | WEBILGICIM

Teşekkürler

MineOfThrones yazmış:
başarılar

Teşekkürler

agasu06 yazmış:
Güzel düşünülmüş güzel bir site beğendim (:

İleri ki zaman için konuşmak gerekirse içeriklerinizi arttırarak, sitenizi güncel tutarak bir CSS tasarımına geçerseniz çok daha iyi bir site olacağını düşünmekteyim.

Çalışmalarınızın devamını diliyorum, takipteyim..

CSS tasarım ileride düşünülebilir fakat önceliğim içerik olduğu için pek sıcak değil şuan.
Mesaj06.02.2017, 19:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

orakciblog yazmış:
Başarılarınızın devamını diliyorum. Başarılı bir site olmuş zaman ilerledikçe daha da iyiye gidecektir.

Orakcı Blog | Bilgi Portalı

Teşekkür ederim, inşallah.
Mesaj23.02.2017, 09:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Okunması, bilinmesi ve en önemlisi saygı duyulması gereken bir konu. Her türlü destek vermeye hazırım. Başarılar dilerim.
Mesaj26.03.2017, 10:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Türküz, Türkçüyüz, Atatürkçüyüz!
Mesaj27.03.2017, 08:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarimentegre yazmış:
Okunması, bilinmesi ve en önemlisi saygı duyulması gereken bir konu. Her türlü destek vermeye hazırım. Başarılar dilerim.

Varol kardeşim.

b-plani yazmış:
Türküz, Türkçüyüz, Atatürkçüyüz!

Varol soydaşım.
Mesaj05.06.2017, 23:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gayet güzel bir siteniz var. Fakat size CSS-Design tasarımına geçmenizi öneririm.
Mesaj07.06.2017, 21:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

technoatom yazmış:
Gayet güzel bir siteniz var. Fakat size CSS-Design tasarımına geçmenizi öneririm.

Yorum için teşekkürler. Var olun. Css konusunda gerekli bilgiye sahip olmama rağmen kısa vadede düşünmüyorum. Sebebi ise kolay bir arayüze sahip olmak ve içeriği yüksek tutmak. Siteye yazı eklemekten başka bir şey ile şu zamanlarda uğraşamıyorum. Yani yeni yazıyı tasarıma gömmek gibi ekstralar zaman olarak beni aşıyor şuan. İlerde olmayacak değil tabii ki.

Kutlu günler.
Önceki mesajları göster: