Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.03.2017, 17:08 (UTC)    
Mesaj konusu: Görüntüye Zarar Vermeden Foto Boyutunu Küçültmek

Sitemize yüklediğimiz jpg uzantılı büyük boyutlarda fotolar sitemizin açılış hızını yavaşlatmakta bunun önüne geçmemiz için foto boyutunu küçültmemiz gerek
Benim de kullandığım bir site olan jpegmini.com yaklaşık 1-3mb boyutunda bir uygulama yapmış bunu indirdiğimiz de jpg uzantılı fotoğraflarımızın boyutunu görüntüye zarar vermeden çok kolay bir şekilde küçültebiliyoruz. Yararlı olduysam ne mutlu bana Smile
Mesaj17.03.2017, 15:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba. Yararlı bir paylaşım, JPEGmini gerçekten bu konuda çok etkili. Fakat dosya boyutu arttıkça Facebook bu konuda öncü oluyor. Benim Görüntüye Zarar Vermeden Foto Boyutunu Küçültmek konusunda önerim Facebook kullanmaktır. İlgili görüntüyü Facebook'a yükleyip, yüklenmiş halini indirip sitenizde onu kullanırsanız aradaki sıkıştırma farkını görebilirsiniz. İyi çalışmalar.
Mesaj29.05.2017, 07:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

slobada yazmış:
Merhaba. Yararlı bir paylaşım, JPEGmini gerçekten bu konuda çok etkili. Fakat dosya boyutu arttıkça Facebook bu konuda öncü oluyor. Benim Görüntüye Zarar Vermeden Foto Boyutunu Küçültmek konusunda önerim Facebook kullanmaktır. İlgili görüntüyü Facebook'a yükleyip, yüklenmiş halini indirip sitenizde onu kullanırsanız aradaki sıkıştırma farkını görebilirsiniz. İyi çalışmalar.

Aynen Very Happy