Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.04.2017, 12:07 (UTC)    
Mesaj konusu: Güvenilir site

Merhaba arkadaşlar Web sitelerinde bedava sitem de dahil güvenilir site şeklinde görünüyor beğen butonu veya paylaş butonlarında güvenilir site olmadığımı gösteren güvenlik duvarları çıkıyor bunlardan kurtulmam için sitemi güvenilir site yapma m lazım bunu nasıl yapabilirim?
Mesaj02.04.2017, 15:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

geçtiğimiz günlerde @adminTarık bey duyuru atmıştı ama şimdi göremiyorum
Alıntı:
Web sitenizin çalışma prosedürü artık daha güvenli hale geliyor. Bedava-sitem artık HTTPS ile şifrelenecektir. Bedava-sitem'e giriş yaptığınızda tarayıcınızın adres çubuğunun sol kısmında bir kilit işareti göreceksiniz. Bu sizin güvenli bir bağlantı ile çalıştığınızı göstermektedir.

buna benzer bir şeydi. ama ne hikmetse hiç kimsede çalışmıyordu sonra noldu bilemiyorum duyuruyu da kaldırmışlar galiba bulamadım
Mesaj06.04.2017, 12:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

isacotur yazmış:
geçtiğimiz günlerde @adminTarık bey duyuru atmıştı ama şimdi göremiyorum
Alıntı:
Web sitenizin çalışma prosedürü artık daha güvenli hale geliyor. Bedava-sitem artık HTTPS ile şifrelenecektir. Bedava-sitem'e giriş yaptığınızda tarayıcınızın adres çubuğunun sol kısmında bir kilit işareti göreceksiniz. Bu sizin güvenli bir bağlantı ile çalıştığınızı göstermektedir.

buna benzer bir şeydi. ama ne hikmetse hiç kimsede çalışmıyordu sonra noldu bilemiyorum duyuruyu da kaldırmışlar galiba bulamadım

Peki Güvenilir siteyi kendimiz yapamıyor muyuz? kişilere güvenilir olarak gösteremiyor muyuz?
Mesaj07.04.2017, 14:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu uyarıyı aldığın sayfaların linklerini atarmısın.

En son volkan-saridas tarafından 07.04.2017 14:44:33 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj08.04.2017, 19:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

geçen gün kardeşim tarayıcıda bi şey yapmış adlook on/off yapılabiliyor yeni bir eklenti crome tarayıcıda sanırım,
yani site güvenli olarak gösteriyor rozet şeklinde Rolling Eyes tam olarak nasıl çalışyor anlamış değilim
Mesaj08.04.2017, 20:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

isacotur yazmış:
geçen gün kardeşim tarayıcıda bi şey yapmış adlook on/off yapılabiliyor yeni bir eklenti crome tarayıcıda sanırım,
yani site güvenli olarak gösteriyor rozet şeklinde Rolling Eyes tam olarak nasıl çalışyor anlamış değilim

her hangi kodu kullanıcaz nereden bulucam kodu?
Mesaj13.04.2017, 03:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar google da sitenizi veya içeriğinizi anahtar kelime ile taratınca ssl protokollü çıkıyor. fakat güvenli rozeti çıkmıyor, sanırım sitemde kullandığım sponsor reklamdan kaynalı (o da görünmüyor zaten)
örn:
Alıntı:
İsaCoturBlog - Google ilk sirada cikmak
https://isacotur.tr.gg/Google-ilk-sirada-cikmak.htm

En son isacotur tarafından 13.04.2017 03:26:40 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj13.04.2017, 09:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

sonuç olarak beyler facebook başta olmak üzere diğerleri onaylama istiyor. güvenilir olmadığımı öne sürüyolar ve bu cidden canımı sıkan bir durum sorun rekla mlarsa kaldırılır o sorun değilde bedava sitem reklamlarından olması mümkündeğil. çünkü bedava sitem güvenilir sitelerde görünüyor biz neden dışlanıyoruz tr.gg ler alt alanları değil mi bunun? ben güvenli site olarak nasıl düzeltebilirim siteyi? bir çözüm bulabilir misiniz?
Mesaj10.05.2017, 22:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

siteler için ücretsiz ssl sertifakası verenler var 1 yıllık falan deneme amaçlı alabilirsin
Mesaj11.05.2017, 17:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

isacotur yazmış:
siteler için ücretsiz ssl sertifakası verenler var 1 yıllık falan deneme amaçlı alabilirsin

Kim veriyor? Siteler nerede? Linkleri yazar mısın?

Sorun bu bundan bahsediyorum.

En son RBarut tarafından 12.05.2017 14:03:07 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Önceki mesajları göster: