Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.05.2017, 08:40 (UTC)    
Mesaj konusu: Forumda Kayıt İptali

Yeni Bir konu yeni bir sorunla herkese Merhaba..

Bugün arkadaşlar yeni bir fikir geldi ve onu yapmak istedim en uygun olan ise bedava sitem forumuydu elbette. Forumda bazı kategorilere hani nasıl burada kilit konuyor yada moderatör ya da admin dışında kimse yazamıyor. Bende sadece kendi izlediğim filmleri yazmak istiyorum fakat benden başkasının yazmasını da istemiyorum. Forum ekstrasına baktım fakat böyle bir şey bulamadım. Bazı kısımlarda zaten gelen kullanıcılara üyeliksiz yazma hakkı tanıyabiliyoruz yorum yada konu yazabiliyor bunun izni açık fakat kapatıncada sadece üyeler görebiliyor ve üyeler yazabiliyor ben açacağım kısımda sadece benim yazılarım olsun istiyorum. Forum duyuruları bölümü olur ya belki biraz ona benzer sadece duyuru olur kimse cevap veremez. yada başkası duyuru kısmına yazamaz.

Umarım açıklayıcı olmuştur Smile En yakın zamanda konu ile ilgili bilginizi bekliyorum..
Mesaj22.05.2017, 06:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Böyle bir şey zor olabilir fakat dediğiniz şekilde izlediğiniz filimleri konu\cuklar halinde yapabilirsiniz. bkz:candroid.tr.gg bu şekilde yapabilirsiniz.
Mesaj28.05.2017, 09:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Uygun Seçicileri kullanarak JQuery ile konuları veya başlıkları kilitleyebilir, mesaj göndermeye kapatabilirsin. Örneğin kilitleme için bir CSS stili yazar, JQuery ile ilgili başlıklara bu CSS stilini ekler/atarsın. Bunun için CSS seçicileri iyi düzeyde kullanabiliyor ve JQuery biliyor olman gerekmektedir. İyi çalışmalar.
Mesaj28.05.2017, 10:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

slobada yazmış:
Uygun Seçicileri kullanarak JQuery ile konuları veya başlıkları kilitleyebilir, mesaj göndermeye kapatabilirsin. Örneğin kilitleme için bir CSS stili yazar, JQuery ile ilgili başlıklara bu CSS stilini ekler/atarsın. Bunun için CSS seçicileri iyi düzeyde kullanabiliyor ve JQuery biliyor olman gerekmektedir. İyi çalışmalar.

onları iyi düzeyde bilseydim zaten onlarla yapılabildiğini biliirdimde . Çok sıkınntı bilmiyorum yapmasını.