Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.06.2017, 21:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

weblue yazmış:
Bu yarışmanın eğlencesi zaten 1. Ve 2.nin belli olması degilmi? Zaten herkesin bu yarışmaya katılmasının sebebi BS yönetiminin siteleri hakkındaki görüslerini öğrenmek ve başvuru yapan siteler arasından kaçıncı olduklarını ogrenmek. Ayrıca sorun etmedim yarısma hakkindaki bir düşüncemi paylaştım.

Bakınız katılma sebebini doğru düşünüyorsunuz şu noktada bedava-sitem.com yönetimin siteleri hakkında ki görüşlerini zaten olumlu puan alanları seçiyoruz. Ve ayrıca bizim listemiz 10 kişi siz bu listede yer alıyorsanız zaten 1. Hak etmiş adressinizdir.

Ayrıca siz böyle diyorsanız, belli ki sorun var ve cözmeye çalışıyoruz. Kimsenin hakkını yemeden iş yapmaya çalıştığımızı bilmelisiniz.
Alıntı:
önümde olmasına mı uzuleyim yoksa küfür edilir gibi onların arkasın konulmama mı?

Sorunlar İçin destek( at )bedava-sitem.com Adresine mail atınız.
Mesaj24.06.2017, 21:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benden başkaları da eminim örnek site oluşturulma profilini farketmiştir.
Örnek siteler farklı kulvarlarda siteler seçilmeyi hedefliyor.

Örneğin 2015'de ki seçimlerde de bir oyun sitesi, dini düşünce sitesi, müzik sitesi,
pastahane sitesi, hediyelik eşya sitesi gibi mevcut platformda nadir bulunan ancak aktif
şekilde kullanılan ve yarışmaya başvuru yapmış insanlar ilk 10'da yine yer almıştı. Geri
kalan siteler ise Blog ve Webmaster sitesi şeklindeydi. Ve eğer bu seneki sıralamadaki tüm
sitelere bakacak olursanız yine benzer bir seçim olduğunu göreceksiniz. Bu yapılan örnek
site tablosu oluşturmak için gayet uygun geniş alan hitap eden bir tablo.

Katılan sayısının geçen senekilere göre az olduğunu düşünüyorum ve seçilen
herkesi tebrik ediyorum Smile

Mesaj24.06.2017, 21:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hee anladım o zaman. BS yönetiminin ornek siteleri seçme şekli "aaa bak bu sitenin içeriği ve tasarımı yok ama müzik sitesi. Hemen cok emek vermiş fakat kimseden farklı bir site yapmayıp webmaster sitesi oluşturduğu için müzik sitesini onun önüne koyalım. Bence örnek siteler secimleri yöntemi degistirilmeli. 1.özellik içerik fazlaliğı ve kaliteliliği 2.özellik sitenin konusuna uygun tasarım secilmis mi ve tasarımın güzelligi 3.özellik forumda aktif olma. Ayrıca seçimler sırasıyla paylaşılmalı. Şu zamana kadar yönetime karşı hep saygılı ve sevgili davranışlarda bulundum. Fakat bu secim gösteriyor ki adaletsizlik var. (Örnek veriyorum) sıralama yapılmadan paylaşulmıs diyorsunuz. 3.diye aldıgınız site, sitesinde gururla 3.örnek site diye bir yazı paylasabilecek fakat asıl sırası 3.olmadigi halde fakat sırası 3.olan bir site 8.yazilmis die sitesinde yazı paylasamiyacak. Sorun ben degilim. Isterseniz listeden sitemi
Fakat bu liste düzenlenip sıralı şekilde atılmalıdır.

Arrow Ana Sayfa; http://weblue.tr.gg/
Arrow İletişim; http://weblue.tr.gg/Iletisim.htm
Arrow Ziyaretçi Defteri; http://weblue.tr.gg/Ziyaretci-Defteri.htm
Mesaj24.06.2017, 21:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

weblue yazmış:
Hee anladım o zaman. BS yönetiminin ornek siteleri seçme şekli "aaa bak bu sitenin içeriği ve tasarımı yok ama müzik sitesi. Hemen cok emek vermiş fakat kimseden farklı bir site yapmayıp webmaster sitesi oluşturduğu için müzik sitesini onun önüne koyalım. Bence örnek siteler secimleri yöntemi degistirilmeli. 1.özellik içerik fazlaliğı ve kaliteliliği 2.özellik sitenin konusuna uygun tasarım secilmis mi ve tasarımın güzelligi 3.özellik forumda aktif olma. Ayrıca seçimler sırasıyla paylaşılmalı. Şu zamana kadar yönetime karşı hep saygılı ve sevgili davranışlarda bulundum. Fakat bu secim gösteriyor ki adaletsizlik var. (Örnek veriyorum) sıralama yapılmadan paylaşulmıs diyorsunuz. 3.diye aldıgınız site, sitesinde gururla 3.örnek site diye bir yazı paylasabilecek fakat asıl sırası 3.olmadigi halde fakat sırası 3.olan bir site 8.yazilmis die sitesinde yazı paylasamiyacak. Sorun ben degilim. Isterseniz listeden sitemi silebilirsiniz
Fakat bu liste düzenlenip sıralı şekilde atılmalıdır.
Mesaj24.06.2017, 21:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

@Weblue: Tarafsız bi bakış açısından sitelerin sadece ön yüzleriyle ilgilenildiğini bende
söyleyebilirim. Eminim ki oturup günlerce bu site bu yönden iyi, bu site bu yönden kötü diye
bir değerlendirme yapılmamıştır. Anasayfa, görünüş ve 1-2 içeriğe bakıp yapılmıştır. Tam da
bu yüzden bu kadar tepkiye gerek yok dostum başarını kanıtlamak istiyorsan bunu kendine
yap seni daha başarılı yapıcak tek kişi sensin burda seni, beni 1. seçseler ne seçmeseler ne?
Bu platform kendini geliştirmek ve dostluklar edinmek için iyi bir platform. Bu platformda hırs
yapsan bile çok bişey kazanmazsın bence tam da bu yüzden bu kadar sinirlenmene gerek yok.

Mesaj24.06.2017, 21:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

creative-blog yazmış:
@Weblue: Tarafsız bi bakış açısından sitelerin sadece ön yüzleriyle ilgilenildiğini bende
söyleyebilirim. Eminim ki oturup günlerce bu site bu yönden iyi, bu site bu yönden kötü diye
bir değerlendirme yapılmamıştır. Anasayfa, görünüş ve 1-2 içeriğe bakıp yapılmıştır. Tam da
bu yüzden bu kadar tepkiye gerek yok dostum başarını kanıtlamak istiyorsan bunu kendine
yap seni daha başarılı yapıcak tek kişi sensin burda seni, beni 1. seçseler ne seçmeseler ne?
Bu platform kendini geliştirmek ve dostluklar edinmek için iyi bir platform. Bu platformda hırs
yapsan bile çok bişey kazanmazsın bence tam da bu yüzden bu kadar sinirlenmene gerek yok.

Dostum ben zaten kendimi kendime kanıtladım bu işlerde. Yine secimler senin dediğin gibi yapılsa bile ben yine bu sırada olmamalıyım. Emeklerime yazık. Sadece kendim için konuşmuyorum. Listede daha olması gereken sıranın altında olan bir kaç site daha var. Sonuclar acıklandığından beri listeyi tamamen kontrol ettim. En az 2-3 kez üzerinden geçtim. Bu listenin hiç bir şekilde açıklaması olamaz. Yine söylüyorum kendimin derdinde degilim
.

Arrow Ana Sayfa; http://weblue.tr.gg/
Arrow İletişim; http://weblue.tr.gg/Iletisim.htm
Arrow Ziyaretçi Defteri; http://weblue.tr.gg/Ziyaretci-Defteri.htm
Mesaj24.06.2017, 22:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Açıkçası bende ilk dorttekiler disinda pek tatmin olmadım amatör kişiler olduğunu düşünüyorum.
Ama o kadarda berbat bir durumda değil genel olarak olumlu bir liste olmuş..
Mesaj24.06.2017, 23:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Smile
Kimisi ilk dörtlü için amatör demiş, kimisi içerik yok, konu yok, nasıl listenin başında olur demiş. Arkadaşlar.
Adamlar sizin girdiğiniz içeriği mi kontrol etsin, çalıntı olup olmadığına mı baksın; yoksa sitenin düzenine mi? -Burada ilk 10 için seçilen sayfaların en temel birinci özelliği düzendir, konu veya içerik değildir. Yada içeriğin önemi değildir. Moderatör arkadaşında da dediği gibi o kadar kişi başvuru da bulunmuş, sen örnek site için seçilmişsin ancak neden birinci veya ikinci olamamış bunu dert ediyorsun.
Eğer ortada bir sıralama var ise bunu şablona göre veya şablonun düzenine göre yapmış olabilirler. Yoksa dedikleri gibi en son sırada da olsan örnek sitesin. Ben orada düzgünce reklamlarımı düzene sokmuş, CSS kullanarak çeşitli efektler ile süslemişim. Tasarıma önem vermiş, mobil destekli hale getirmişim. Bunu bir tek ben yapmış isem başvuran üyelerde de daha iyisi yok ise elbette bir sıralama olarak ilk 1'e beni yazmaları normal. Eski yıllara bakacak olursan da yine cryengine3 örnek olabilir, yine sunephecocuk örnek olabilir. Şimdi bazı arkadaşlar hala iyi olduklarını veya neden sıralamanın böyle olduğunu söylemişler. Kısacası çok açık bir şekilde sıralamanın site düzenine göre yapıldığı, içerik veya konu çeşitliliğine göre yapılmadığı açıkça belli! Bunu daha fazla uzatmanın bir anlamı yok. Elbette hatalar eksiklikler olabilir. Ancak bunları öğrenerek telafi edebilirsiniz.
Mesaj24.06.2017, 23:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

İlk 2 sitede pek tartışılacak birşey olduğunu düşünmüyorum. İki sitede gerçekten başarılı ve düzenli. Fakat geri kalan siteler için bunu söylüyemiyeceğim.
Mesaj25.06.2017, 08:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarılar Seçilenlere..

Mesaj25.06.2017, 09:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hepinize saygım var ama bir şey sormak istiyorum.Bu çekememezlik neden var?@ciz-dizayn dediği gibi belli bir sıraya göre verilmemiş işte.Ayrıca verilse de iş işten geçmiş değil mi?Yani bunları buraya yazınca sıralamanın değişeceğini sanmıyorum.Lütfen bira emeğe saygı.
Mesaj25.06.2017, 09:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

teknolanya yazmış:
Hepinize saygım var ama bir şey sormak istiyorum.Bu çekememezlik neden var?@ciz-dizayn dediği gibi belli bir sıraya göre verilmemiş işte.Ayrıca verilse de iş işten geçmiş değil mi?Yani bunları buraya yazınca sıralamanın değişeceğini sanmıyorum.Lütfen bira emeğe saygı.

*Biraz emeğe saygı.
Mesaj25.06.2017, 11:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikle seçilen arkadaşları tebrik eder ve başarılarının devamını dilerim.
Sonuçlar sonrasında birkaç soru aklıma takıldı bunları sormak isterim.
Arrow Diğer seçimler de moderatörler katılmıyorlardı peki neden bu sene katılım yaptılar?
Exclamation Şimdi bana tepki gösterebilirsiniz fakat bu seçimler moderatörler tarafından yapılıyor. Açıkcası böyle bir durum olduğu zaman sonuçlar bana pek gerçek gibi gelmiyor.
Arrow Bazı kişiler değerlendirme yapmış. Fakat değerlendirme yaparken bu sitelerin oy birliği ile seçilmiş olduğunu unutmayın. Amatör gibi üzücü değerlendirmeler güzel durmuyor.
Arrow Listede sıra olmadığını söylemişsiniz. Fakat moderatörler arkadaşlar x. olmuşum diyorlar.Buda otomatik olarak bizlerinde sıraya koymasına neden oluyor.
Bunlar benim görüşlerim katılıp katılmamak size kalmış.
Mesaj25.06.2017, 12:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aşağıdaki linke tıklarsanız neden yazdığımı anlayabilirsiniz:
Kod:
http://support-tr.tr.gg/Ornek-Siteler-2017.htm

Mesaj25.06.2017, 12:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

teknolanya yazmış:
Aşağıdaki linke tıklarsanız neden yazdığımı anlayabilirsiniz:
Kod:
http://support-tr.tr.gg/Ornek-Siteler-2017.htm

Tamam bu konuda haklı olabilirsiniz.Fakat diğer sorularıma cevap bekliyorum.
Önceki mesajları göster: