Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.07.2017, 23:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

teknolanya yazmış:

Ben de eminim Smile

Okurken yazış şeklimin çok çirkin gözüktüğünü farkettim Rolling Eyes Laughing Son cümlemi yazarken ne düşündüm cidden merak ediyorum, acaba bir şeye mi sinirlenmiştim yarışmaya gelen tepkilerle ilgili Very Happy Teşekkür ederim.

isacotur yazmış:
Başarılı ve sıradışı bir bloğunuz var, tebrik ederim.
Bir tebrikte Bedava sitemde örnek site seçildiğiniz için Wink

Teşekkür ediyorum güzel yorumun için. Tam olarak blog sayılmıyor bu arada site.
Mesaj01.07.2017, 23:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

AnimeWave, Google Amcamız tarafından bir yanlış anlaşılmaya maruz kaldı. Arama motorlarından silinmiştik! Google'ye bir mail attım ve sorun düzeldi. Tekrardan arama motorları yani en büyük ziyaretçi kaynağımıza kavuştuk. Fakat büyük bir miktar sıramızın geri düştüğünü farkettim. Google'da eskiden olduğundan çok daha aşağıda çıkıyoruz ve büyük bir sıkıntı olduğunu düşünüyorum. Umarım kısa sürede eski yerimize kavuşuruz Smile
Mesaj02.07.2017, 17:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Netflix, heyecanla beklediğimiz yeni Death Note filminin fragmanını yayımladı! Animelerle ufaktan ilgisi olan insanların neredeyse tamamı Death Note'u bilir. 17 yaşındaki bir gencin "Ölüm Defteri" isimli bir defteri bulmasını konu eden, gerçekten efsane akıl oyunlarına sahip bir kurgu.

Anime izlemeyi sevmeyenler, inanılmaz kurguları bu tarz uyarlama filmlerle...

Devamını okumak için => http://www.animewave.tr.gg/Netflix-in-Yeni-Death-Note-Filmi.htm
Mesaj04.07.2017, 13:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yalnız veya asosyal dostlarımıza; Laughing
>> http://www.animewave.tr.gg/Erkekler-Icin-Sanal-Arkadas.htm
Mesaj31.07.2017, 06:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Açıkçası, bedava-sitem şu an site içi videolara bile reklam koyar bir halde. Bu da demek oluyor ki webme altyapısında bir video sitesi yapılamaz. Ve bu da doğal olarak sitenin konseptini değiştirme zorunluluğu bırakıyor bana. Yüzlerce bölüm video sayfası hazırladıktan sonra böyle bir şey çıkarmaları biraz trajikomik sanki. Zaten birkaç senedir tr.gg'nin sadece öğrenme aşamasında kullanılabileceği veya boş vakitlerde uğraş olarak yapılabileceğinin farkına vardığım için çok da üzüldüm diyemeyeceğim.
Siteyi genel olarak blog üzerine kurulu, belki anime müziklerinin olacağı bir site haline getirebilirim.Bu konuda fikirlerinizi alabilirsem mutlu olurum. İyi günler Smile
Mesaj10.06.2018, 13:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

2010'dan beri, sürekli ve çok aktif olmasam da bu platformda bulundum. Çeşitli tasarımlar, içerikler üretip kendimi geliştirdim; yeni insanlarla tanıştım. Sayfam neden belirtmeksizin google'ın 404 sayfalarını fazla görmesi üzerine kapatılmış. Buradaki destek birimleri ise açılmasının imkansız olduğunu söylüyor.
Bu platformu bir tasarımcı/coder 'ın ilk aşamada kendini geliştirmesi için ideal bir yer olarak gördüm hep. Fakat emeğinize ve hayal gücünüze değer verilmiyorsa hiçbir anlamı yok. Oturup daha altyapılı ve güvenilir platformları kullanmak varken amatör ve kullanıcıya değer vermeyen platformlarda vakit geçirmenin büyük bir hata, çünkü amacınız kendinizi geliştirmek bile olsa emeğinizin göz kırpmadan çöpe atılması bir hakarettir.

Yine de bu işleri öğrenmemin ilk adımıydı, güzel insanlarla tanıştım.. Hepinize teşekkürler, umarım sitelerimi ve çalışmalarımı beğenmişsinizdir; sevgiler.

-animewave

Mesaj30.06.2019, 20:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

utkumnet yazmış:
2010'dan beri, sürekli ve çok aktif olmasam da bu platformda bulundum. Çeşitli tasarımlar, içerikler üretip kendimi geliştirdim; yeni insanlarla tanıştım. Sayfam neden belirtmeksizin google'ın 404 sayfalarını fazla görmesi üzerine kapatılmış. Buradaki destek birimleri ise açılmasının imkansız olduğunu söylüyor.
Bu platformu bir tasarımcı/coder 'ın ilk aşamada kendini geliştirmesi için ideal bir yer olarak gördüm hep. Fakat emeğinize ve hayal gücünüze değer verilmiyorsa hiçbir anlamı yok. Oturup daha altyapılı ve güvenilir platformları kullanmak varken amatör ve kullanıcıya değer vermeyen platformlarda vakit geçirmenin büyük bir hata, çünkü amacınız kendinizi geliştirmek bile olsa emeğinizin göz kırpmadan çöpe atılması bir hakarettir.

Yine de bu işleri öğrenmemin ilk adımıydı, güzel insanlarla tanıştım.. Hepinize teşekkürler, umarım sitelerimi ve çalışmalarımı beğenmişsinizdir; sevgiler.

-animewave

Vay be abi,meğer ondan kapattın siteyi.Daha doğrusu kapandı.Ben de katılıyorum sana,Google Blogger varken hiç değmez buraya emek vermeye en basitinden.

Mesaj23.01.2022, 14:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

kendisi bana animeleri sevdiren ve ilk animem narutoyu izlettiren siteydi...