Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.07.2017, 15:25 (UTC)    
Mesaj konusu: Saklı Sayfalar Sorunu

Merhaba arkadaşlar kullanıcı adı şifre ile giriş yaptıgım saklı saylar kısmını bi türlü giriş yaptıktan sonra metin ekleyemiyorum şimdi diceksiniz sayfalar kısmından istedigin sayfayı alt sayfası yap diye denedim olmadı alt sayfası yaptıgım sayfada görünüyor girişten önceki sonraki yazan ekstra yere girişten sonrakine birşeyler yazıyorum girş yapmadan görünüyor bununla ilgili bi çözüm var mı ?
Mesaj05.07.2017, 15:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sorununuzu daha açıklayıcı anlatır mısınız?
Mesaj05.07.2017, 20:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Diyorum ki saklı sayfalarda kullanıcı adeı şifre girdikten sonraki sayfayı nasıl ayarlayacagız ayarlayacagımıız bir sayyfa yok sadece girişten sonraki metin yazıyor ona birşeyler yazıyorum siteye giiddiyorum giriş yapmadan kullanıcı adı şifrenin altında çıkıyor yazdıgım yazı
Mesaj05.10.2017, 19:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sayfalar / İstediğiniz sayfayı seçin / Sağ üst başlığın yanındaki ayarlar simgesi / Bütün kullanıcılara göster/Sadece login ile giriş yapmış...
Mesaj07.07.2018, 21:14 (UTC)    
Mesaj konusu: Saklı Sayfaya Sayfa Ekleme

Sayfa İsmi Girilen Yerin Sağında Ayar Kısmı Var Oraya Bas Bütün Kullanıcılara Göster Var Oraya Gel İstediğini Seç
Önceki mesajları göster: