Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.07.2008, 07:37 (UTC)    
Mesaj konusu: Üyelik İle İlgili

Alıntı:
üyelik sistemi cok istendiginden dolayi sakli sayfalarda bir uyarlama yapilacak.
Söyle olacak:
Simdiye kadar sifreyi siz dagitiyordunuz, simdi ziyaretcileriniz kendilerini kaydettirip sifre otomatik alabilecekler, ayrica ilgili bir özellik de, ziyaretcilerinizin sizin sitelerinize resim yükleyebilecekleri olacak.

selin hanım bu alıntıyı sizin başka bir mesajınızdan aldım. saklı sayfaların geliştirildiğiniz söylediniz, bunun için büyük bir problem daha var; saklı sayfalar google ile bulunamıyor bunu bulunabilir hale getirmebilir misiniz ? ayrıca üyeler resim yükleyecekse bizim 1gb alanı kullanacak olursa bir süre sonra alan kalmaz. bu resimler bizim sınırımızdan almazsa olur mu ? sorularıma cevap bekliyorum teşekkürler Smile
Mesaj05.07.2008, 07:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Laughing
Mesaj05.07.2008, 08:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj05.07.2008, 08:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet arkadaslar yeni sistem gelicekmiş.üyelik artık daha güzel bizim onaylamaya kalmadan direk üye olabilecekler ve resim yükliyebilecekler
Mesaj05.07.2008, 18:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

buldunya yazmış:
Laughing

neden güldün bildiğin varsa yazarmısın, merak ediyorum. birde saklı sayfalarımız goolge ile bulunabilecek mi şimdi bulunamıyor

En son ustliste tarafından 05.07.2008 18:20:18 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj06.07.2008, 20:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

ne zaman gelecek peki
Mesaj06.07.2008, 20:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylasim-radyo yazmış:
ne zaman gelecek peki

Ne zaman geleceği hakkında bir bilgi yok ama bu gerçekleşecek Razz
Mesaj06.07.2008, 20:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

ÇOK SÜPER OLURDU
Mesaj06.07.2008, 20:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

ustliste yazmış:
buldunya yazmış:
Laughing

neden güldün bildiğin varsa yazarmısın, merak ediyorum. birde saklı sayfalarımız goolge ile bulunabilecek mi şimdi bulunamıyor

paylaşmak istemiyorum nedne güldüğümü

google saklı sayfaları

site haritası ile okur Wink link verirsin