Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.07.2017, 17:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

İncelemek'de fayda var arkadaşlar,
Tanışma Alanı= > https://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?p=1164399

Sorunlar İçin destek( at )bedava-sitem.com Adresine mail atınız.
Mesaj16.07.2017, 09:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tankın egzozuna tişört tıkayan abiden, kamyonla adam taşıyan ablaya, mahsülünü yakan amcadan, terliğini F-16'ya fırlatan teyzeye, evinin damından uçağa yetişmeye çalışan dayıdan, tankların arasında sigara tüttüren delikanlıya... Kısaca yüreği vatan aşkıyla yanan herkese SELAM OLSUN!
Mesaj19.07.2017, 06:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhabalar arkadaşlar nasılsınız uzun süredir buralarda yoktum Smile .net uzantılı wordpress tabalı sitemde editörlük veriyorum genel paylaşım blgou her telden bilgi yazıyoruz isteyen varsa bana mesaj atsın sohbet bölümü olduğu için link vermeden buraya yazıyorum Smile Baya ilerleyecek bir proje linki özel mesajdan veririm
Mesaj19.07.2017, 19:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

İyi geceler Smile
Mesaj19.07.2017, 19:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

iyi geceler Wink
Mesaj21.07.2017, 12:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

İyi geceler.
Mesaj21.07.2017, 19:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhabalar.
Nasılsınız dostlarım? Smile

- Teknik Destek Personeli
Mesaj21.07.2017, 19:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu mesaj silinmiştir.

En son analogforum tarafından 20.09.2017 10:33:25 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj21.07.2017, 20:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ee,başka ne yaptınız bakalım Smile
Mesaj21.07.2017, 20:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

İyi diyelim iyi olalım.. Bende iş arıyorum dostum.. Bir yandan spor vs. derken eve tıkılı kaldım.. Kendimi yemeğe içmeye verdim.. Kilo alma dönemim zaten spor için.. Şuan yaklaşık 80 - 81 kg olduğum için boyda biraz uzun olduğundan 189 olduğundan 85 kg olmam lazım onun için çabalıyorum.. Mr. Green

Mesaj21.07.2017, 22:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

aktif-dost yazmış:
İyi diyelim iyi olalım.. Bende iş arıyorum dostum.. Bir yandan spor vs. derken eve tıkılı kaldım.. Kendimi yemeğe içmeye verdim.. Kilo alma dönemim zaten spor için.. Şuan yaklaşık 80 - 81 kg olduğum için boyda biraz uzun olduğundan 189 olduğundan 85 kg olmam lazım onun için çabalıyorum.. Mr. Green
Ben 77 kiloyum senden kilolu duruyorum Mr. Green

Mesaj21.07.2017, 23:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Vucut tipim = Ektomorf

Peki nedir Ektomorf vücut tipi?

"Sıska" olarak tarif edilirler. Küçük eklemler, uzun ve yağsız kas liflerine sahiptirler. Omuzları dar olmaya meyillidir.

Özellikleri

• Küçük ve narin kas yapısı

• Yağsız kas kütlesi

• Zor kilo alan , hızlı metobolizmaya sahip

• Oturduğu yerden kilo veren tipler

• Düz göğüsler ve dar omuzlar

Yani doğal olarak uzun yağsız bir kas kütlesi düşünüldüğünde senin bana göre kilolu durman çok normal olabilir kardeşim. Ama mesela ben amatör futbol oynuyorum İstanbul'da. İdman yaptığımız yer Topkapı işte orada bizim stadyuma gidiyorum. Beraber futbol oynadığımız çocuklar yaşıtlarım olsun. Veya yabancı futbolculara dikkat ediyorum. Hepsinden iriyim. Ve daha hızlı çevik durumdayım fiziksel olarak öyleyim. Tabiki daha iyileri de var mutlaka.

Mesela örnek fotoğraf

Bu fotoğraf bir akşam idmanından çekilmişti. En sağdaki benim. Fotoğraf kalitesi biraz düşük o yüzden pek güzel görünmüyor olabilir. İşte webmenin halı saha kadrosu böyle filan. Mr. Green Mr. Green
Tabiki şaka yapıyorum ciddiye alınmasın. Very Happy Demek istediğim boyum biraz daha kısa olsaydı. Normal bir boyda olsaydım çok rahat kilo alırdım. Ve vucut tipim farklı değişik olsaydı. Ama herkes benim gibi olmak istiyor çünkü istediğimi yiyip içebiliyorum bana bir zararı dokunmuyor o kadar vucuduma etki etmiyor. Konuyu nerden nereye getirdim ben? Laughing Aslında burada bu alan üzerinde beklediğim tam olarak böyle sıcak sohbetler öyle iyi geceler, merhaba, nasılsın, iyi, iyi senden, vs gibi şeylerden daha farklı sohbetler edip kaynaşabilirsiniz. Wink

Mesaj22.07.2017, 08:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

aktif-dost yazmış:

Bende spor salonuna gidiyorum abi kilo vermem lazım 176 boy var ama kilo uymuyor :/ En az bir 4 kilo vermem lazım Smile

En son teknolanya tarafından 22.07.2017 08:20:12 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj22.07.2017, 08:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Senin vücut tipin bende de var abi Smile Hem ayrıca yaşım çocuk yaşına girdiği için ne kadar kilo alırsam alayım boydan dolayı kimse anlamıyor.Ama biraz estetik olmak lazım.Bu yüzden dediğim gibi spor salonuna gidiyorum Smile
Mesaj22.07.2017, 19:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kilo vermek bir şey değil ya.. Yaklaşık 1 haftada 1 kg verebilirsin.. Önemli olan şey o kiloyu vücutta yağlardan vermek.. Kas kaybı yaşamamak önemli.. İyi yapıyorsun küçük yaşta gitmek çok daha iyi.. Bi kere erken başlarsan ilerde daha sağlam olursun.. Sen kilo almaya bak.. Ağır sağlam çalışmaya bak.. Ama kontrol edemediğin kiloya hiç bir zaman girme.. İyi beslen iyi dinlen.. Haftada 4 gün yeterli olucaktır.. Takviye filanda alabilirsin.. Ama iyi araştır.. Türkiye'de millet protein tozu falan zararlı olduğunu düşünüyorlar.. Ama öyle değil.. Hepsi besin takviyesi.. Smile

Benim kullandığım supplement ;

Peki nedir Supplement?

Günlük protein, karbonhidrat, yağ, vitaminleri, yemek ihtiyaçları vs. takviye olarak ilaçlardan almasına supplement deniyor.. Fakat Türkiye'de bu ürünler çok pahalı.. Zaten spor zengin sporu.. Herkes yapamıyor.. Askeri ücretle nasıl yapsın millet.. Ben çok üzülüyorum.. Rusya'da daha küçük yaştan çocukları yetiştiriyorlar her spor dalında başarılı oluyorlar.. Türkiye'de önemsenmiyor o kadar.. Bulgaristandaki çocuklar mesela çok sağlam fizikliler.. Zayıf sıska kuvvetsiz insan yok.. O yüzden ben sporu seviyorum.. Smile

Önceki mesajları göster: