Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.12.2016, 14:17 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitemiz Toplam 1000 Hit'e ulaştı - Teknolanya

Başlıkta belirttğim gibi hitimiz tam 1000 kişi oldu!

Tebrik mesajlarınızı bekliyorum (:
Mesaj31.12.2016, 20:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

İçerik açısından geliştirebilir olarak görüyorum. Bunun dışında tasarım, sunuş açısından başarılı buldum. Mobil ve normal web olarak bir arada gözükmesi bence daha da + katıyor olaya. Belki renklerle oynanabilir, onun dışında her şey gayet başarılı. Başarılarınızın devamını dilerim. Wink
Mesaj01.01.2017, 08:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

analogfikir yazmış:
İçerik açısından geliştirebilir olarak görüyorum. Bunun dışında tasarım, sunuş açısından başarılı buldum. Mobil ve normal web olarak bir arada gözükmesi bence daha da + katıyor olaya. Belki renklerle oynanabilir, onun dışında her şey gayet başarılı. Başarılarınızın devamını dilerim. Wink

Teşekkür ederim
Mesaj19.01.2017, 19:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tebrik ederim kardeşim , siten gayet guzel içerige gelirsek bence sitenin ismindende gördugum gibi teknoloji uzerine kurmuşsun siteyi teknoloji hakkında içerik atarsan daha iyi olacagını umuyorum. Ama gayet guzel bir siten var başarılar dilerim.

Saygılarımla | WEBILGICIM

Ana Sayfa İletişim Hakkımda Ziyaretçi Defteri

En son webilgicim tarafından 19.01.2017 19:52:26 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj19.01.2017, 20:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

webilgicim yazmış:
Tebrik ederim kardeşim , siten gayet guzel içerige gelirsek bence sitenin ismindende gördugum gibi teknoloji uzerine kurmuşsun siteyi teknoloji hakkında içerik atarsan daha iyi olacagını umuyorum. Ama gayet guzel bir siten var başarılar dilerim.

Yorumun için teşekkür ederim abi.Yarından sonra içeriker artacak (:
Mesaj19.01.2017, 20:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

teknolanya yazmış:
webilgicim yazmış:

Alıntı:
Yorumun için teşekkür ederim abi.Yarından sonra içeriker artacak (:

Rica ederim kardeşim yazılarını bekliyorum.
Mesaj24.09.2017, 14:30 (UTC)    
Mesaj konusu: Unutamam..

Of, ne yazıkki bedava-sitem'e veda ettiğini gördüm, çok üzgünüm, İnşallah yakın zamanda geri dönersin ve İnşallah mesajımı alıyorsundur. Kemal Çağrı ;(

Mesaj29.09.2017, 17:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bizden ayrılman çok üzdü
Mesaj14.12.2017, 21:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

We are sorry! But you don't have to be afraid! We are already working on it.
Should the problem persist, please contact: destekatbedava-sitem.com

bu yazı çıkıyor. üzüldüm. 1000 hit günlükmüydü, toplamdamıydı onu merak etmiştim.
Mesaj23.12.2017, 01:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konu eski ve sayfa silinmiş.. Bu sebep ile konu başlığını kilitliyorum.. Kullanıcılarımızdan ricam eski konulara lütfen ilgi göstermeyelim.. Smile

- Teknik Destek Personeli
Mesaj01.07.2019, 22:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Selamlar Smile Ben geri döndüm Very Happy
Mesaj01.07.2019, 22:06 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Unutamam..

ozamanhadi yazmış:
Of, ne yazıkki bedava-sitem'e veda ettiğini gördüm, çok üzgünüm, İnşallah yakın zamanda geri dönersin ve İnşallah mesajımı alıyorsundur. Kemal Çağrı ;(

Döndüm kardeşim,bu arada bu yazıyı ilk yazdığında da okumuştum. Gün olur belki sende bunu okursun Sad

En son teknolanya tarafından 07.05.2020 16:25:56 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj03.08.2019, 13:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

kingjokes yazmış:
We are sorry! But you don't have to be afraid! We are already working on it.
Should the problem persist, please contact: destekatbedava-sitem.com

bu yazı çıkıyor. üzüldüm. 1000 hit günlükmüydü, toplamdamıydı onu merak etmiştim.

Toplam 1000 hit idi Smile
Mesaj07.05.2020, 16:24 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Sitemiz Toplam 1000 Hit'e ulaştı - Teknolanya

teknolanya yazmış:
Başlıkta belirttğim gibi hitimiz tam 1000 kişi oldu!

Tebrik mesajlarınızı bekliyorum (:

Kaç sene oldu, site 2017 Ekim'de kapanıp 2019 Haziran'da açılmasına rağmen 2 senede yaklaşık 9000 tekil hit yakaladı. Devamı gelir inşallah Smile

En son teknolanya tarafından 07.05.2020 16:25:03 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj05.03.2021, 16:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yaklaşık 10 ay olmuş başlığa mesaj girmeyeli, tekrardan bir güncelleme yapayım o halde. Sitede doğru düzgün içerik olmamasına rağmen ortalama günlük 15-20 tekil hitle 10 ayda 4337 hit daha almış.

Öylesine paylaşayım istedim. Smile