Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.12.2017, 17:50 (UTC)    
Mesaj konusu: Elveda Bedava Sitem :)

Website maceram 2014 yılında gizlinik1.tr.gg ile başladı.Hala hit alıyor Smile Bugün 9 hit almış.O siteme gta san andreas oyununda bulununan fotoğraf makinasıyla çektiğim fotoğrafları atıyordum.Uzun bir süre sonra bobbaforum.tr.gg sitesini kurdum.En çok hit alan sitem idi.Şuanda aktif olarak hit alıyor.Ve toplam hiti 6009'u bulmuş durumda.Sonra keremindir.tr.gg sitesini açtım.Alıntıydı konularım ancak her gün 20 hit ile kapatıyordum dükkanı Smile Bu 3 siteyide tablet büyüklüğündeki ekran ve klavyesi olan mausem dahi olmadan küçük 5-6 yıllık bilgisayarımla oluşturmuştum.Ondan sonra artık yavaş yavaş css tasarıma giriş yaptım.Ve blog-kerem'i kurdum.Radyo maskotun ilerlememde çok katkısı oldu.5-6 sayfalık mesajlaşma geçmişim olmuştur.İlk bannerimi radyo maskotta yayınladım.Ve hala blog kerem olarak duruyor.Tüm bunlardan sonra gamewikiayı kurdum.Şu anda 4000'e yakın hiti var.Ve artık yeni alan adıyla wordpress'e geçme zamanı.

Bu yazdıklarımı sıkılmadan okuyan varsa teşekkürler.Buda benim ayrılmadan önce bıraktığım bir imza.

Bro Media.
Mesaj20.12.2017, 06:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Senin gibi değerli kardeşlerimi arkadaşlarımı abilerimi buralardan giderken görmek üzücü. Ama wordpress'e geçmek bir süre sonra heves kırıcı olabiliyor. Ben geçtim bir çok web sitesi açtım fakat şuan bulunduğum bedava-sitem ortamı gibi ortam bulamıyorum buna inan. Buradaki ekip başka hiçbir platforumda yok. :')
Mesaj01.03.2018, 18:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tekrar görüşmek üzere elveda hocam Smile

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCFZqrKOFCfBj_V-Rc7oeyEQ
Mesaj28.07.2018, 22:57 (UTC)    
Mesaj konusu: Güle güle

umarım daha memnun olursun.

En son bizimradyo2007 tarafından 28.07.2018 22:59:53 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj20.07.2019, 15:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kerem yemin ederim arka plandaki müzikle efsane gitti yazın Very Happy