Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.03.2018, 15:42 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitem Hacklenmişti

Bişey Sorcam Benim sitemi Hacklemişlerdi Nasıl Anlamadım Şifre Bayağı Zordu Bunu Nasıl Engellerim Yardım
Mesaj25.03.2018, 11:10 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Sitem Hacklenmişti

kodlama-ogren yazmış:
Bişey Sorcam Benim sitemi Hacklemişlerdi Nasıl Anlamadım Şifre Bayağı Zordu Bunu Nasıl Engellerim Yardım

Öncelikle , bilgisayarında keylogger var mı , diye bak derim.Yoksa brute force gibi programlar ile girilebilecek tüm karakterleri deneme yoluyla kırabilirler.Bu durumda bedava-sitemin şifre deneme sayısına sınır getirmelidir.Yani senin yapabileceğin bir şey yok....
Var biraz da sen oyalan...
Yunus Emre

Mesaj25.03.2018, 12:16 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Sitem Hacklenmişti

bayramblog yazmış:
kodlama-ogren yazmış:

Öncelikle , bilgisayarında keylogger var mı , diye bak derim.Yoksa brute force gibi programlar ile girilebilecek tüm karakterleri deneme yoluyla kırabilirler.Bu durumda bedava-sitemin şifre deneme sayısına sınır getirmelidir.Yani senin yapabileceğin bir şey yok....

keylogger yok adamlar şifre denemesiyle kırıyorlar o sıkıntı oluyor gördüm dün tr.gg sitesi daha hacklenmişti guzeloyunlartr.tr.gg bedava-sitem ekibi buna bir çare bulmasi lazım

En son kodlama-ogren tarafından 25.03.2018 12:16:28 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj26.03.2018, 16:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

https://img.webme.com/pic/b/bayramblog/websiteg%C3%BCvenligipost.png

Mayıs ayında güvenlik artırılacakmış.
Var biraz da sen oyalan...
Yunus Emre

Önceki mesajları göster: