Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.04.2018, 18:05 (UTC)    
Mesaj konusu: CSS

Arkadaşlar film sitesi yapmak istiyorum css kodlarını girdim ayarladım fakat ben tasarımda ki sayfaları nasıl kullanacağımı bilmiyorum bunu nasıl yapabilirim?

Bu sayfaları nasıl yönlendirebilirim mesela kullandığım css tasarımında ki sayfaların hangisine tıklasam anasayfaya geçiyor kategoriler hiç değişmiyor bunu nasıl yapabilirim?

En son rona-rugatv tarafından 17.04.2018 18:22:21 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj27.04.2018, 20:43 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: CSS

rona-rugatv yazmış:
Arkadaşlar film sitesi yapmak istiyorum css kodlarını girdim ayarladım fakat ben tasarımda ki sayfaları nasıl kullanacağımı bilmiyorum bunu nasıl yapabilirim?

Bu sayfaları nasıl yönlendirebilirim mesela kullandığım css tasarımında ki sayfaların hangisine tıklasam anasayfaya geçiyor kategoriler hiç değişmiyor bunu nasıl yapabilirim?

Kodların içerisinde değiştirmek istediğin yerleri bul. Atıyorum film sitesi tasarımında hakkımda diye bir yer oraya tıkladığın zaman anasayfaya gidiyo. O zaman hakkımda kısmını bul kodlarının içinden ordaki linki değiştir.
Mesaj28.04.2018, 23:04 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: CSS

sunephecocuk yazmış:
rona-rugatv yazmış:

Kodların içerisinde değiştirmek istediğin yerleri bul. Atıyorum film sitesi tasarımında hakkımda diye bir yer oraya tıkladığın zaman anasayfaya gidiyo. O zaman hakkımda kısmını bul kodlarının içinden ordaki linki değiştir.

Bunu tam olarak nasıl yapacağımı bilmiyorum..
Mesaj28.04.2018, 23:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesela karşıma şöyle bir kod çıkıyor ,

Ana Sayfa</span></a></li> <li class='active'><a href='#' _fcksavedurl='#'><span>

diğerleride bu şekilde ardı ardına devam ediyor ben bu kodun neresine dokunmalıyım nasıl şekilde değiştirmeliyim?

Anasayfaya tıkladığım zaman nasıl '' Böyle bir sayfa yok '' yazmasına engel olabilirim.

yardımcı olur musun dostum
Mesaj15.05.2018, 19:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

film sitesi yasak diye biliyorum.
Önceki mesajları göster: