Forum'da ara:
Ara

İçerik ve tasarım olarak değerlendiricek olsanız ?
1
  0%
[ 0 ]
2
  0%
[ 0 ]
3
  10%
[ 1 ]
4
  0%
[ 0 ]
5
  90%
[ 9 ]
Toplam Oylar : 10

Yazar Mesaj
Mesaj02.02.2017, 14:52 (UTC)    
Mesaj konusu: Mine of Thrones | Minecraft Modları-Harıtalar-Doku

Bedava-Sitem son yıllarda CSS tasarımları konusunda çok iyi işler başaran insanlarla doldu ve birbirinden güzel tasarımları artık çok kolaylıkla görebiliyoruz.
Ama bunun bir bedeli olarak içerik bakımından bir haylı zayıf kalınmasına yol açıyor çünkü içerik eklemek git gide zorlaşıyor bundan dolayı kullandığım tasarımı bırakıp içerik eklemenin daha kolay olduğunu düşündüğüm Clean tasarımını elimden geldiğince en iyi şekilde düzenleyip kullanmaya karar verdim.
Açıklamasını yaptığım gibi tasarımı ona göre ele alarak nasıl iyileştirmeler yapabileceğim hakkında yorumlarınızı bekliyorum.

Haberler
+Tasarımı düzenlendi.
+Rastgele mod butonu eklendi.

En son MineOfThrones tarafından 03.06.2018 17:49:04 tarihinde değiştirildi, toplam 7 kere değiştirildi
Mesaj02.02.2017, 17:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Blog ve güncel içerik doldurulması gereken siteler için zor bir sistem. Bu yüzden tasarım olarak farklılığa gidip, içeriği ön plana almanız mantıklı olmuş. Başarılar.
Mesaj03.02.2017, 06:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitenizin tasarımı gerçekten guzel fakat guncel ve özgun içerikler bekliyoruz. Başarılarınızın devamını dilerim.

Ana Sayfa İletişim Hakkımda Ziyaretçi Defteri
Mesaj04.02.2017, 20:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarimentegre yazmış:
Blog ve güncel içerik doldurulması gereken siteler için zor bir sistem. Bu yüzden tasarım olarak farklılığa gidip, içeriği ön plana almanız mantıklı olmuş. Başarılar.

Yorumunuz için teşekkür ederim
Mesaj04.02.2017, 20:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

webilgicim yazmış:
Sitenizin tasarımı gerçekten guzel fakat guncel ve özgun içerikler bekliyoruz. Başarılarınızın devamını dilerim.

Tasarımı düzenlemeyi bitirdiğim için içeriklere zaman ayırıyorum.
Mesaj05.02.2017, 19:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siteniz genel olarak güzel önerim CSS tasarımına geçip sitenize daha profesyonel bir görüntü kazandırmanız. Çalışmalarınızın daim olmasını diliyorum, takipteyim..
Mesaj03.06.2018, 17:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

+Update
Önceki mesajları göster: