Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.06.2018, 06:29 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitenizdeki reklamları kaldırmakk..

Merhaba arkadaşlar, bedava sitemi nasıl tamamen reklamsız yapacağınızı anlatacağım.
Arkadaşlar bunun için bedava sitemdeki site kodlarınızı alıyorsunuz.
Bunun için sitenize girip ctrl+u yapıp kodları kopyalayın
Arrow sitesine kaydolun
orada sitenizi açın, site editöründe indexe kodu yapıştırın..
orada yeni sayfalar açabilir sınırsız reklamsız ücretsiz siteler açabilirsiniz ve bedavasitem gibi karışık değil
site: Arrow

Arrow tr.gg dışı linkler kaldırıldı

En son mobilsiteee tarafından 09.07.2018 01:21:11 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj04.07.2018, 10:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitemdeki reklamlari nasil kaldirabilirim?
Eger reklamlar sizi rahatsiz ediyorsa, Reklam özgürlü paketine sahip olabilirsin. Nasil bu pakete kolayca sahip olabilirsiniz, burdan ögrenebilirsin:
Reklami kaldirmak – Reklamsiz Site!

Reklam özgürlügü paketinin bana ne gibi faydalari olucaktir?
Sitenizde, Forumda, Yöneteci-Panelinde reklamlar kalkicak ve sitenizde kendi reklamlarinizi yapabileceksiniz.

Paket ücreti ne kadar?
Reklam özgürlügü paketine aylik 2,90€, yillik 34,80€ sahip olabilirsiniz. Düzenleme ücretleri olmayacak. Ücretler alman Baukastenin´de ki ile ayni olucak.

Nasil ödeyebilirim?
Nasil bu pakete kolayca sahip olabilirsiniz, burdan ögrenebilirsiniz:
Reklami kaldirmak – Reklamsiz site!

Hangi ödeme imkanlari var?
Ilk etapta sadece Paypal ile. Paypal üzerinden bir cok ödeme imkani zaten mümkün
hangileri bunlar, burdan ögrenebilirsin:
https://www.paypal.com/tr/cgi-bin/webscr?cmd=_display-country-functionality-outside

Paketi aylik mi yoksa yillik mi ödeyecegim?
Ücretler bir yillik ön ödemeli yani 12 aylik ödeniyor.

Eger Reklam özgürlügü paketi –siparis sayfasi acilinca icerik gösterilmiyorsa, icerigi nasil görebilirim?
Bazi Bowserler (örn.:Chrome) veya reklam engelleyiciler iceriklerin gösterilmesini engelliyor. Icerikleri görebilmeniz icin diger Browserleri (örn.: Firefox) kullanip siparis verebilirsiniz ve reklam engelleyicilerin aktif olmamasina dikkat ediniz.

Hangi Ülkelerde Reklam özgürlügü paketi kullaniliyor?
Aktif olarak 190 ülkede kullaniliyor, listeyi asagidaki linkte bulabilirsiniz:
https://www.paypal.com/tr/cgi-bin/webscr?cmd=_display-country-functionality-outside

Uygun bir tanitim fiyati olucak mi?
Evet, tanitim amaciyla ücretli olucaktir, bu 34,80€ yerine 29,90€ ve düzenleme ücretlerini size hediye ediyoruz.

Paketim otomatik olarak ve sorunsuz uzatilacak mi?
Evet, paketiniz otomatik olarak uzatilacak, paketi iptal edebilmeniz icin sözlesmenizin bitis tarhinden 4 hafta önce posta yolu ile yada fax´la kisa bir dilekce göndermelisiniz.

Pakete sahip olabilmem icin yas sinirlamasi var mi?
Evet, pakete 12 yas sinirini dolduran herkes sahip olabilir.

Reklam özgürlügü paketinin siparisini verdim. Ne zaman reklamlar sitemden kaldirilir?
Reklam özgürlügü paketi ücretlerinin ödenmesiyle birlikte 5 gün icerisinde kaldirilicaktir.

Paketim icin nasil fatura alabilirim?
Paketinizin aktif edilmesinden sonra faturaniz hazirlaniyor, eger faturanizi talep ediyorsaniz, billing-tr( at )webme.com adresine kisa bir e-Mail atiniz.

Eger paketi iptal edersem, siteme ulasim saglanabilicekmi?
Siteniz paketlerimizden bagimsiz olarak calisiyor. Sitenize paketlerden öncede ulasim saglaniyordu sonrasinda da ulasim saglanicak. Sadece paket özelliklerini ve reklam özgürlügünü kaybediyorsunuz.

Ne zaman diger paketler (örn.: Domainler) gelicek?
Evet. Yurtdisinda reklam özgürlügü paketine talebin yuksek olmasi diger paketlerin ne zaman gelecegini belirliyecek. Reklam özgürlügünden Premium pakete gecis mümkün olucaktir.

Neden simdilik sadece bir paket var?
Reklam özgürlügü paketini hayata gecirmek domainli premium paketinden daha basit. Bu sebebten dolayi önceligi reklam özgürlügü paketine verdik.

Paketimi iptal etmek istiyorum. Nelere dikkat etmeliyim?
Paketiniz, sözlesmeniz bitis tarihinden 4 hafta önce iptal edilmeli aksi takdirde 1 yil uzatilicaktir.

Daha fazla bilgi almak istiyorum, Nerden sorularima cevap alabilirim?
Sorulariniza bu Forum-Basligin´da yada premium-tr( at )webme.com adresine yazcaginiz e-Maillerde yanitlayabiliriz. En iyisi Forumda yazmaniz olucaktir, cünkü diger kullanicilarda sizin sorulariniza verecegimiz cevaplardan faydalanabilir.
Mesaj02.12.2018, 14:04 (UTC)    
Mesaj konusu: ama reklamin yeri bos kaldi?

Burda meramimi daha iyi anlatirim diye yaziyorum. Benim BS nin ingilizce versionun yani bu sitede reklamlari kaldirdim (ucreti ödedim). Ama kaldiran reklam yerini nasil dolduracami bilemiyorum?

En son zekeriyazar tarafından 07.12.2018 01:07:09 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Önceki mesajları göster: