Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.05.2018, 14:47 (UTC)    
Mesaj konusu: Youtube videomu siteme neden yerleştiremiyorum?

Yerleştirme kodunu kopyalıyorum:
<iframe width="854" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/Dy5cUMPl9Is" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen></iframe>

Ama sayfamı kaydettiğimde aşağıdaki sorunla karşılaşıyorum:

Bu sayfanın içeriğinde YouTube videosu bulunmaktadır. Bu video güvenlik gerekçesiyle editörün HTML kod alanında gösterilmeyecektir.Fakat sayfanda ve alt sayfanın kaynağıda bunu görebilirsin.

Bunu sorunu nasıl düzelteceğim? Lütfen yardım edin Crying or Very sad
Mesaj24.07.2018, 10:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba, video Kod Editöründe görüntülenememektedir. İlgili videoyu oluşturduğunuz sayfada görebilirsiniz. Uyarı, size bunu belirtmektedir. İyi çalışmalar.
Mesaj13.06.2019, 08:40 (UTC)    
Mesaj konusu: merhaba

slm bende bu sorunu yaşıorum Ama sayfamı kaydettiğimde aşağıdaki sorunla karşılaşıyorum:

Bu sayfanın içeriğinde YouTube videosu bulunmaktadır. Bu video güvenlik gerekçesiyle editörün HTML kod alanında gösterilmeyecektir.Fakat sayfanda ve alt sayfanın kaynağıda bunu görebilirsin.

Mesaj16.06.2019, 01:57 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: merhaba

TiribLiDizayn yazmış:
slm bende bu sorunu yaşıorum Ama sayfamı kaydettiğimde aşağıdaki sorunla karşılaşıyorum:

Diyor ki,siz yazıyı yazarken bu kısımda yani editör kısmında video gözükmeyecek.Ama sayfada gözükecek diyor.