Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.09.2018, 18:21 (UTC)    
Mesaj konusu: Yıllardır Sorunum Düzelmedi !!!

2007 yılında üye oldugum ve 11 yıldır kullandığım web siteme yüklediğim tüm resimler görünmüyor sistemsel sorun diye düşünüp Admin ve yöneticilere bildirdiğim sorunum bir türlü düzelmedi. Lütfen gereken hassasiyeti gösterip yardımcı olur musunuz ?

Web sitem = cenkuzan.tr.gg
Mesaj15.09.2018, 18:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

cenkuzan
Merhaba az önce baktım (cenkuzan) adlı siteden resimleriniz silinmiş bunların sistemsel bir hata olduğunu düşünüyorsanız support yetkilimiz Tarık Bey'e mail atmalısınız.

Tarık Bey / Support!

destek( at )bedava-sitem.com
( at ) değil @ olacaktır!

Sorunlar İçin destek( at )bedava-sitem.com Adresine mail atınız.
Mesaj15.09.2018, 19:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

ciz-dizayn yazmış:
cenkuzan
Merhaba az önce baktım (cenkuzan) adlı siteden resimleriniz silinmiş bunların sistemsel bir hata olduğunu düşünüyorsanız support yetkilimiz Tarık Bey'e mail atmalısınız.

Tarık Bey / Support!

destek( at )bedava-sitem.com
( at ) değil @ olacaktır!

Tüm iletisim kanallarına mail attım. Hem bedava sitem üzerinden hem mail adresimden defalarca yazdım. İncelemeye alındığına dair cevapta aldım ancak sorunum hiç bir şekilde düzelmiyor. Son çare olarak foruma yazdım artık bu konu çok tuhaf gelmeye başladı. Neden düzeltilemiyor yada ilgilenilmiyor anlamıyorum ama bu durum hiç etik değil...
Mesaj24.09.2018, 13:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benim bu problemim hala düzelmedi. Neden sorularıma net cevaplar alınip sorunum giderilemiyor anlamış degilim. Eğer burdaki yöneticiler çözemiyorsa Almanya yönetimine durum iletilir oradan destek alınabilir. Sayfamdaki tüm resimlerim klasoru bos oldugu icin çirkin ve absurd bi goruntu olusuyor. Sayfami ziyaret eden ziyaretcilerime karsi mahcup oluyoruz.

Bana sorunu net bir sekilde çözebilecek moderatör arkadaslar konuyla ilgilenirse iyi olur
Önceki mesajları göster: