Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj19.10.2018, 05:41 (UTC)    
Mesaj konusu: Çin Takvimi Hesaplama?

Çin takvimi yüz yıllardır çinliler tarafından bebeklerinin cinsiyetlerini belirlemek amacıyla kullanmış oldukları takvime verilen isimdir. Çinlilerin uzun yıllardır kullanmış olduğu hayvanlı takvim, diğer astrolojiler gibi 12 değişik burç ve sembolle tanımlanmaktdır. Çin takvimi hayvanlardan meydana gelmektedir. Yıllık olarak burçlardan oluşan Çin astrolojisinde her hayvan bir yılı temsil etmektedir.

Çin Takvimi Hesaplaması Nasıl Yapılır?
Çin takvimine göre burcunuz en önemli husustur. Çin takviminde göre burcunuzun ne olduğunu öğrenmek için doğum tarihinize bakmanız gerekmektedir. Doğum tarihinize ve yıllara göre çin burcunuzu öğrenmek ve çin takvimi hesaplaması yapmak için https://bebektakvimi.net/cin-takvimi/ sitemizi inceleyebilirsiniz. Sitemiz de çin takvimine göre yaşınızı hesaplayıp sonrasında sitemiz de bulunan tablodan bebeğinizin cinsiyetini manuel olarak hesaplayabilirsiniz.

Çin Takvimi Otomatik Hesaplama Nasıl Yapılır?
Çin takvimi o kadar geliştirildi ki günümüz de çin takvimi ile bebeklerinin cinsiyetlerini öğrenmek isteyen insanlar için çin takviminin otomatik hesaplama motoru yapıldı. Bizler de otomatik olarak çin takvimi ile bebeğinizin cinsiyetini kolaylıkla öğrenmeniz amacıyla sitemize bu motoru ekledik. Hesaplama motoruna https://bebektakvimi.net/cin-takvimi/ sitemizin alt kısmında bulunan alandan ulaşabilirsiniz.

Çin Takvimi Doğru mu?
Çin takvimi doğruluğu konusu her yerde sorulan sorular arasındadır. Çin takvimi doğruluğu genel olarak kişiden kişiye değişmektedir bazı anne ve babalar bebeklerinin cinsiyetlerinin çin takvimine göre doğru çıktığını söylerken bazı anne ve babalar ise bebeklerinin cinsiyetlerinin çin takvimi hesaplamasına göre doğru çıkmadığını söylemektedirler. Çin takvimi eğlence amaçlı bakılabilecek bir hesaplama aracıdır onun dışında kesinliği yoktur yani inanmak çok doğru değildir.
https://bebektakvimi.net
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu