Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.12.2018, 19:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ya hiç mi ilgilenmiyorlar bir sorun varsa söylesinler sitem gelişmiyor
Mesaj11.01.2019, 08:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

gizliilimler yazmış:
Bedava-Sitem, intihar ediyor...

Yeni doğrulama fonksiyonu:

İnsanlar artık yorum yazmak için dakikalarca puzzle çözecek. Sadece tek bir yorum yazabilmek için... İçinde ARABA olan resimleri seç, içinde SOKAK TABELASI olan resimleri seç, içinde bilmem ne olan resimleri seç...

Sadece bir kez değil; tek bir yorum için 7-8 puzzle! Zanneder ki ziyaretçi, bu 7-8 tane çözdüğü bulmaca sonunda dev bir ödül kazanacak...

Arkadaş, sadece bir yorum... Altıüstü bir yorum... Lanet olasıca bir yorum... Facebook'ta insanların bekleme süresi olmadan, bir şeyleri çözmek zorunda olmadan yaptığı şey!

Ben bir siteye gireceğim de, 5 dakikada bir yorum yazabilme hakkım olacak da, her yorumun sonunda lanet 6-7 bulmacayı çözmek zorunda olacağım da...

Lanet olsun böyle siteye, ne yorum yazacağım der çıkarım! İnsanlar da aynen öyle yapıyor. TR.GG sitelerimize "LANET OLSUN BÖYLE SİTE" diyip aynen çıkıyorlar...

Dostum, bu koca bir şirkete intihar ettirmek değil de ne???

Bu sistem bizimle ilgili keyfi değil doğrulama sistemi güncellenince her sitede güncellenir bugün siz dev sosyal ağ sitelerini bile kullanırken bu doğrulamayı geçmek zorundasınız bunlar kullanıcıların güvenliği için geliştirilen sistemler. Ayrıca destek almak istiyorsanız
support-tr( at )webme.com adresini kullanıyoruz. Bir sorun olduğunda biz moderatörlerede danışıp işlemi hızlandırabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederim.
Mesaj11.01.2019, 08:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tankbilgi yazmış:
Ya hiç mi ilgilenmiyorlar bir sorun varsa söylesinler sitem gelişmiyor

Mail yada özel mesaj yoluyla ilgileniyoruz duyuru alanında ki tüm mesajlara dikkat ediceğimizin bir garantisi yok burası teknik bir forum alakalı yerlerden iletişime geçmenizi rica ediyoruz.
Mesaj10.08.2019, 13:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu reCAPTCHA kadar gıcık bir sistem görmedim Evil or Very Mad