Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj26.04.2019, 15:25 (UTC)    
Mesaj konusu: Türkiye’nin Dört Bir Yanından İzmir’e

İzmir ülkemizin cennet köşelerinden biridir. Türkiye’nin dört bir yanından İzmir’e her gün kolaylıkla uçuşlar düzenlenmektedir.İzmir uçak bileti bulmakta hiç zorluk çekmeyeceksiniz. İzmir’e genel olarak tatil amaçlı olarak pek çok turist gelmektedir. Yerli ve yabancı çok sayıda turiste ev sahipliği yapan İzmir tarihi güzellikleri ile tertemiz sahilleri ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır.
İzmir’e geldiğiniz zaman Adnan Menderes havalimanına iniş yapmış olacaksınız. İzmir’e Ankara, İstanbul, Adana gibi büyük şehirlerden 1 ila 1,5 saat kadar bir zamanda ulaşabilirisniz. İzmir hava limanı şehir merkezine yaklaşık olarak 15 km mesafede bulunmaktadır. Alana iniş yapmanızın ardından dilerseniz otobüs ve taksilerle dilerseniz de araç kiralayarak kolaylıkla her yere ulaşabilirsiniz.
İzmir’e Gelmek İstediğinizde Biletinizi Önceden Alın
İzmir son yıllarda özellikle turistler tarafından en çok ziyaret edilen yerlerden biri olarak bilinmektedir. Bu şehre gelenler uçak yolculuğu yaparak buraya iniş yapmakta daha sonra da tatil beldelerine gitmektedir. İzmir ve civarında tatil yapacaksanız sayfasından bilet rezervasyonunuzu yapmanız tavsiye edilmektedir.
İzmir’e gelmek istediğiniz zaman yaşanan yoğunluğu da hesaba katarak biletlerinizi son güne bırakmayınız. İzmir uçak bileti aldığınız zaman kalacak yer ayarlamalarınızı da eş zamanlı olarak yapmalısınız. İzmir’e tatil yapmak için gidecek olan kişiler otel ayarlamalarını aylar öncesinden yapmaktadırlar. Bu da doğal olarak biletlerinde önce alınmasını sağlamaktadır. Tatile çıkma zamanınız geldiğinde hangi şehirden gelirseniz gelin İzmir’den hiç ayrılmak istemeyeceksiniz.


En son kadircetin4921 tarafından 02.05.2019 21:48:52 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj02.05.2019, 21:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow tr.gg dışı linkler kaldırıldı
______________
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu