Forum'da ara:
Ara

İlk olarak hangisinden başlamalıyım
HTML
  0%
[ 0 ]
CSS
  100%
[ 1 ]
PHP
  0%
[ 0 ]
Toplam Oylar : 1

Yazar Mesaj
Mesaj03.06.2019, 14:11 (UTC)    
Mesaj konusu: HTML CSS öğrenmek istiyorum

Merhabalar ben ömer, 11 yaşındayım. Tasarım ve programlama dilleri (HTML/CSS/PHP) üzerine çalışmak istiyorum. Nereden başlamalıyım? Neler tavsiye edersiniz?

Bedava-Sitem'i öz abim Ahmet Çakmak önerdi. Kendisi de herşeye buradan başlamış. Fakat ben ne yapacağımı bilmiyorum. Lütfen bana yardımcı olun teşekkür ederimm...
Mesaj05.06.2019, 14:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba. Temel olan HTML ve CSS'dir ve öğrenme sürecinde öncelik bunlardadır. Belli bir düzeyde İngilizceniz varsa bunlarda hiç sıkıntı yaşamazsınız. Sonrasında JS ve PHP' e geçebilirsiniz. İyi eğlenceler.
Mesaj08.06.2019, 01:13 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: HTML CSS öğrenmek istiyorum

omerkimdir yazmış:
Merhabalar ben ömer, 11 yaşındayım. Tasarım ve programlama dilleri (HTML/CSS/PHP) üzerine çalışmak istiyorum. Nereden başlamalıyım? Neler tavsiye edersiniz?

Bedava-Sitem'i öz abim Ahmet Çakmak önerdi. Kendisi de herşeye buradan başlamış. Fakat ben ne yapacağımı bilmiyorum. Lütfen bana yardımcı olun teşekkür ederimm...

Ben de 14 yaşındayım ama 12'de @slobada yani Esin abi sayesinde bayağı öğrendim.Bana tavsiyesi w3school adına bir site ama İngilizce.Ama yandex çeviri ile halledilebilir.
Kolay gelsin Smile