Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.02.2019, 00:26 (UTC)    
Mesaj konusu: Bedava Sitem ★ Facebook Grubumuza Katılın

Facebook kullanan arkadaşlarımız tek bir çatı altında bir araya getirmeye çalıştığımız güncel facebook grubumuza herkesi üye olmaya davet ediyoruz.
Facebook grubunda katılan arkadaşlar sitelerine ait güncel yazıları paylaşarak siteleri trafik çekebilirler.
Çevrenizde web sitesi olan arkadaşlarınızı da grubumuza ekleyerek daha geniş kitlelere ulaşmamızda bizlere destek olmanızı rica ederiz Wink
Arrow Facebook Grub Adı: Bedava-Sitem.com Kullanıcılarına Özel üye olabilirsiniz
Mesaj25.02.2019, 13:17 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Bedava Sitem ★ Facebook Grubumuza Katılı

isacotur yazmış:

Facebook kullanan arkadaşlarımız tek bir çatı altında bir araya getirmeye çalıştığımız güncel facebook grubumuza herkesi üye olmaya davet ediyoruz.
Facebook grubunda katılan arkadaşlar sitelerine ait güncel yazıları paylaşarak siteleri trafik çekebilirler.
Çevrenizde web sitesi olan arkadaşlarınızı da grubumuza ekleyerek daha geniş kitlelere ulaşmamızda bizlere destek olmanızı rica ederiz Wink
Arrow Facebook Grub Adı: Bedava-Sitem.com Kullanıcılarına Özel üye olabilirsiniz

Benim sayfam bloke edilmis facebook , deniliyor sayfanda spam var ama ben butun diger linkler olsun hepsini sayfadan sildim sadece sadece benim yazdiklarim var.
Mesaj02.03.2019, 03:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

@zekeriyazar paylaşım yaparken facebook bu uyarıyı daha önceleri bende de veriyordu, facebook bedava hostingli sitelere karşı biraz garezi var galiba Crying or Very sad
Mesaj13.03.2019, 20:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

isacotur yazmış:
@zekeriyazar paylaşım yaparken facebook bu uyarıyı daha önceleri bende de veriyordu, facebook bedava hostingli sitelere karşı biraz garezi var galiba Crying or Very sad

Bu bloke süresi ne kadardir? Cok sürer mi?
Mesaj12.05.2019, 23:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Neden böyle olduğu hakkında bir bilgim yok,
facebook da site linkinizi paylaşmaya onay vermiyor. sitenize eklediğiniz kodları kontrol etmeniz gerekiyor.Bizim sitenin linklerini facebookda paylaşabiliyorum bir sorun olmuyor
Mesaj09.06.2019, 12:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

isacotur yazmış:
Neden böyle olduğu hakkında bir bilgim yok,
facebook da site linkinizi paylaşmaya onay vermiyor. sitenize eklediğiniz kodları kontrol etmeniz gerekiyor.Bizim sitenin linklerini facebookda paylaşabiliyorum bir sorun olmuyor
Verdiginiz bilgiler icin cok tsk ederim.
Mesaj11.06.2019, 18:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aslında url koysanız güzel olurdu Neutral
Mesaj30.07.2020, 03:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Thanks for your share!
https://www.provipgroup.com
Mesaj30.07.2020, 08:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

fat1259 yazmış:
Thanks for your share!
https://www.provipgroup.com

Forumda 2 3 güne bir mesaj anca oluyor o da reklam Smile
Mesaj15.03.2021, 14:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sanırım hepimiz yeni bir web sitesi geliştirmenin ve başlatmanın çok fazla çalışma ve çaba gerektirdiği konusunda hemfikiriz. Umarım platformunuzla ilgili her şey iyi olur. Veya bununla ilgili bazı haberleri paylaşabilir misiniz?

bahsegelegirisyap.com
Önceki mesajları göster: