Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.02.2020, 14:46 (UTC)    
Mesaj konusu: Reklam Kodu

Sitemde reklamlar görünmüyor, kurallara aykırı bir durum nasıl oluşmuş bilmiyorum. Düzeltmek için yardım edecek bir arkadaş varmı ?..
Mesaj24.02.2020, 12:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benim tarayınıma göre sitenizde reklam kodlarında bir sıkıntı yok ve reklamlar görünüyor. Belki sizim kullandığınız tarayıcıda adblocker ya da herhangi bir reklam engelleyici eklenti kurulu olduğundan reklamlar size görünmüyor olabilir. Benim tarayıcımda sitenizin ekran görüntüsü:

gizliilimler.org / 4kitap.tr.gg / mehmetakifardic.tr.gg
Mesaj24.02.2020, 19:15 (UTC)    
Mesaj konusu: Reklam

Ana sayfada bende de reklamlar görünüyor ama diğer sayflarda görünmüyor, ana sayfada görünen reklam diğer sayfalarda neden görünmüyor ki ?.
Bu yüzden Admin Tarık sitemi kapatti 48 saat süre verdi ve yeniden siteyi açtı. düzeltmezsem ebediyen siteyi silecekmiş, cevapta vermiyor...
Kurtla kuzunun hikayesine döndük iyi mi !!!.
Kurt karar vermiş kuzuyu yiyecek..... Surprised Very Happy Rolling Eyes
Mesaj24.02.2020, 20:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sadece ana sayfada yok. Yetersiz içerik olan sayfalarda, örneğin sadece bir embed kodundan, iframeden oluşan, çalıntı içerik barndıran ya da Google politikalarını ihlal eden sayfalarda Google reklamları yayınlanmaz. Bunun nedeni, Google'nin artık sitelerin kök dizininde şart koştuğu "ads.txt" dosyasının olmaması da olabilir ki bu durumu düzeltecek olan sen değil bedava-sitemdir.

Her durumda sorun senden kaynaklanmıyor. Yani Google reklamları, senin eklediğin bir kod yüzünden değil Google'nin yayın politikası yüzünden bazı sayfalarda yayınlanmıyor.

gizliilimler.org / 4kitap.tr.gg / mehmetakifardic.tr.gg

En son gizliilimler tarafından 24.02.2020 20:46:46 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj24.02.2020, 21:14 (UTC)    
Mesaj konusu: Reklam

Teşekkür ederim gizliilimler...Şimdi sitemi kapatabilirler, çünkü ben yanlış bir şey yapmadım. Saygılar, teşekkürler...
Önceki mesajları göster: