Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.03.2020, 13:58 (UTC)    
Mesaj konusu: Sayfaya Erişememe Hatası !

Merhaba,

Daha önce mevcut bir web adresi oluşturmuştum, sayfa erişim hatası alıyorum son zamanlar. Yeni bir sayfa oluşturdum ama oda açmadı, ne tarayıcı (Chrome, Edge, Explorer) ve mobil üzerinden erişim yok maalesef. Bedava Sitem adresine girebiliyoruz ancak kendi oluşturduğumuz web adresine giremiyoruz. Sad
Mesaj01.04.2020, 00:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Oluşturduğunuz "serinken" sayfanıza erişim sağlanıyor.
İsterseniz bashettiğiniz diğer sayfalarınızı da sizin için kontrol edebilirim. Rolling Eyes
Diğer oluşturduğunuz sayfalara erişim sağlanmıyorsa sitenize koyduğunuz bir kod erişimi engelliyor olabilir.
Tarayıcıdan kaynaklı bir durum söz konusu olmadığını bashettiniz.
Şuan için bedava-sitem genelinde sayfalara erişim sağlanmama gibi bir teknik arıza söz konusu değil.
Konu hakkında bu gibi durumlarda support-tr( at )webme.com adresine probleminizi çözmeye yönelik mail atabilirsiniz.

Dipnot : ( at ) yerine @ gelmelidir.
İyi çalışmalar.

- Teknik Destek Personeli
Mesaj04.04.2020, 17:57 (UTC)    
Mesaj konusu: siteme erişemiyorum

aktif-dost yazmış:
Oluşturduğunuz "serinken" sayfanıza erişim sağlanıyor.
İsterseniz bashettiğiniz diğer sayfalarınızı da sizin için kontrol edebilirim. Rolling Eyes
Diğer oluşturduğunuz sayfalara erişim sağlanmıyorsa sitenize koyduğunuz bir kod erişimi engelliyor olabilir.
Tarayıcıdan kaynaklı bir durum söz konusu olmadığını bashettiniz.
Şuan için bedava-sitem genelinde sayfalara erişim sağlanmama gibi bir teknik arıza söz konusu değil.
Konu hakkında bu gibi durumlarda support-tr( at )webme.com adresine probleminizi çözmeye yönelik mail atabilirsiniz.

Dipnot : ( at ) yerine @ gelmelidir.
İyi çalışmalar.

Merhaba aktif dost. Siteme erişemiyorum. Girmeye çalıştığım zaman bağlantı güvenli değil hatası veriyor. Çözüm önerilerini denedim ama hiçbiri sonuç vermedi. Yardım eder misin
Önceki mesajları göster: