Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.04.2020, 03:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgekagansenyigit yazmış:
Acaba sadece e-posta alımı mı oluyor premiumda,
Yani şöyle e-posta alabiliyoruz ama gönderemiyoruz kendi domainimizden.
böylemi e posta sistemi yoksa hem gönderebilir hemde alabilirmiyiz.

Bedava-Sitem'in premium reklamlar ile getirdiği 2 adet paket seçeneği var.
Alt kısımda ok işareti ile belirttiğim linkte daha detaylı bir şekilde paketler hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

Arrow https://www.bedava-sitem.com/Premium/PackageSelection/

- Teknik Destek Personeli
Mesaj07.04.2020, 09:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

aktif-dost yazmış:
Bana kalırsa uzun zamandır beklenen bir yenilikti. Herkese hayırlı uğurlu olsun. Reklamlardan şikayetçi olan kullanıcıların gözü aydın. Şahsi fikirimi belirticek olursam. Tam olarak 12 aylık bir sürede aylık 12 TL gayet uygun bir fiyat. Yani toplamda senelik 144 TL oluyor. Bu fiyata hem sayfanızın uzantısı değişiyor. Bununla da kalmayarak sayfa isminiz neyse örn : alan-adiniz.com bu şekilde 50 adet mail adresine sahip olabiliyorsunuz.

Realist samimi bir yaklaşım da bulunucak olursam günlük sigaraya vereceğiniz parayı hobi veya bir amaç uğruna emek gönül verdiğiniz sayfanıza 12 TL harcamak çokta büyük bir rakam değil bence. Ben Türkiye'de yaşıyorum. Ve bir çok bedava-sitem kullanıcısı üyesi bu ülkede yaşıyor. İstisnalar hariç tabi. Ülkemizde günlük sigaraya verilen parayı aylık olarak sayfanıza verebilirsiniz en basitinden. Bu yeniliğin fiyatı hakkında eleştiri ve bahanelerde gelirse çok garipserim.

Webme ekibi çalışıyor.
Bu ve benzeri şeyler her zaman görmek istediklerimiz. Smile

Aslında dediklerin çok doğru abi de ufak bir bilgilendirme yapmak isterim, alan adını değiştirebileceğimiz paket aylık 20 TL ve yıllık 240 TL yapıyor; bu da tr.gg gibi bir platform için pahalı bence Smile
Mesaj08.04.2020, 04:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

@teknolanya
Görüşlerine saygım sonsuz kardeşim. Smile

------------------------

Şimdi premium paketlerini inceleyelim.

Arrow Reklamsız Premium Paketi

Arrow Özellikleri kısaca

- Reklamsız bir site
- Ücretsiz müşteri temsilcisi ile görüşme destek alma imkanı
- 1 GB Resim yükleme alanı
- 12 Aylık hizmet süresi
- Ücretsiz kurulum

Arrow Paket hakkında görüşlerim

Fiyat olarak aylık 12 TL senelik bizlere 144 TL gibi bir paraya denk geliyor.. Senelik olarak düşündüğümüzde pahalı gibi düşünebilir.. Ama aylık olarak baktığımızda ciddi anlamda hiç bir şey diyebilirim..

İyi ve en büyük artılarından bir tanesi reklamsız olmasının yanında ücretsiz müşteri temsilcilerinin hizmet vermeleri.. Bu çok önemli bir konu.. Kafanıza takılan bir çok soruda yardım ve destek talep edebilecek olmak çok güzel..

------------------------

Arrow Plus Paketi

Arrow Özellikleri kısaca

- Gerçek bir alan adı .com özelliği
- Reklamsız bir site
- Ücretsiz müşteri temsilcisi imkanı
- 2 GB Gibi resim yükleme alanı
- 1 GB Dosya yükleme alanı
- 50 tane özel mail adresi açabilirsiniz destek( at )aktif-dost.com gibi
- 12 Aylık hizmet süreci
- Ücretsiz kurulum

Arrow Paket hakkında görüşlerim

Ücret olarak aylık 20 TL ücreti var.. Senelik 240 TL gibi bir para oluyor.. Aylık olarak hesapladığımızda uygun.. Senelik olarak düşündüğümüzde çok gelebilir.. Burada düşünülmesi gereken şey sitenizin nasıl olması gerektiği ve bu paketlerden birini gerçekten isteyip istemediğiniz ona göre net bir kararda bulunabilirsiniz..

Bana kalırsa diğer paketi almaktansa plus paketini almak çok daha mantıklı.. Arada 96 TL gibi bir fark görülebilir.. Ama özellik farkı var.. Hem uzantı olarak fark eden gözle görülür bir şey var ortada.. Hem de 50 adet mail adresleri.. Ve resim ve dosya alanı daha fazla düşünülür diye düşünüyorum.. Smile

- Teknik Destek Personeli
Mesaj08.04.2020, 10:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aylık konusunda çok haklısın abi, emek verdiğin bir site için aylık 20 TL bence de hiçbir şey ama benim üzüldüğüm tek nokta keşke bu yenilik forumun bittiği dönemde değil de en azından şöyle 3-4 hatta 5 sene önce gelseydi bence çok daha başarılı bir sistem olurdu :/
Mesaj22.04.2020, 17:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ne zamandır bekleniyordu böyle bir güncelleme. Ama bu kadar pahalı olması beklenmiyordu açıkçası. Ne diyelim madem. Hayırlı olsun..
Mesaj23.04.2020, 05:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

neden bir yıl sonra otomatik yenilecek yazıyor anlamadim yani sadece 1 yıl alamıyormuyuz. Bu alan adı normal site gibi olup düzenleme tema vs. bedava sitem üzerinden mi yapılacak
Mesaj27.04.2020, 08:50 (UTC)    
Mesaj konusu: com.tr. alan adı hk.

Merhaba Ben tr.gg üzerinden birkaç site oluşturdum. En son skarakoc1967.tr.gg sitesini oluşturdum. Bu siteyi oluşturmadan önce www.suleymankarakoc.com.tr alan adını aldım ve bir web sayfası yapımı için web tasarımcı firma ile anlaştım yaklaşık 5 yıl sonra firma ile olan anlaşmazlık nedeniyle isim hakkım donduruldu. www.suleymankarakoc.com.tr alan adını kullana bilirsek hem alan adını aktif hale getireceğim hemde sizin "PLUS PREMİUM PAKETE" geçmek istiyorum. Bu konuda bilgi vermenizi rica ederim.
Mesaj30.04.2020, 15:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

teknolanya yazmış:
Hayırlı olsun bedava-sitem'e. Ancak açıkçası biraz pahalı geldi, umarım ileriki zamanlarda biraz daha uygun fiyatlı hale gelir. Tüm ekibin eline sağlık.

.com alan adı hosting, 50 adet mail (gönderme henüz yok - sadece mail alma) bence gayet uygun Smile Rakip sağlayıcılar bunun iki katı gibi bir fiyat belirliyor Smile

Şair de eklemiş:
Açtığın her yaradan, hesap sorar "Yaradan"
Mesaj02.05.2020, 06:16 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: com.tr. alan adı hk.

skarakoc1967 yazmış:
Merhaba Ben tr.gg üzerinden birkaç site oluşturdum. En son skarakoc1967.tr.gg sitesini oluşturdum. Bu siteyi oluşturmadan önce www.suleymankarakoc.com.tr alan adını aldım ve bir web sayfası yapımı için web tasarımcı firma ile anlaştım yaklaşık 5 yıl sonra firma ile olan anlaşmazlık nedeniyle isim hakkım donduruldu. www.suleymankarakoc.com.tr alan adını kullana bilirsek hem alan adını aktif hale getireceğim hemde sizin "PLUS PREMİUM PAKETE" geçmek istiyorum. Bu konuda bilgi vermenizi rica ederim.
Mesaj02.05.2020, 14:25 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Yeni: Size özel alan adı ve reklamsız!

Hayırlı olsun
Mesaj08.05.2020, 09:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

admintarik yazmış:
.com alan adı hosting, 50 adet mail (gönderme henüz yok - sadece mail alma) bence gayet uygun Smile Rakip sağlayıcılar bunun iki katı gibi bir fiyat belirliyor Smile

Bu konuda çok hak veriyorum, benim bahsettiğim pahalılık sadece burası için geçerli değil, her türlü web ürününün fiyatı almış başını gidiyor Smile
Sizle bir görüşümü paylaşmak isterim, böyle güzel bir yeniliğin üstüne bir de bedava-sitem'in tasarımı değişse fena mı olur? Daha yenilikçi, şöyle güzel bir tasarımı hak ediyor burası. İnşallah yakın sürede bir tasarım değişikliği de bekliyoruz Smile
Mesaj10.05.2020, 04:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

admintarik yazmış:

Henüz yok dediniz yani bu özellik yakın zamanda gelecek mi? E-mail işi cidden güzel çünkü iş hayatında ihtiyaç duyacağımı düşünüyorum. Beklemekteyim daha 4 senem var Smile
Var biraz da sen oyalan...
Yunus Emre

Mesaj12.06.2020, 23:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

21 mayısta 240 tl ödeme yapıyorum , ilk üyeliğim ve fiyat senelik 120 tl ye düşüyor. bunun hak olduğunu düşünmüyor ve bu konu ile ilgilenilmesini talep ediyorum....
Mesaj15.06.2020, 14:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

komsukazani yazmış:
21 mayısta 240 tl ödeme yapıyorum , ilk üyeliğim ve fiyat senelik 120 tl ye düşüyor. bunun hak olduğunu düşünmüyor ve bu konu ile ilgilenilmesini talep ediyorum....

Sorununuzu foruma yazmanız süreci uzatacaktır sadece...
Kod:
support( at )bedava-sitem.com

adresine e-posta atarak hızlı çözüm alabilirsiniz. Siteniz ile başarılar..
Mesaj15.09.2020, 22:54 (UTC)    
Mesaj konusu: Yenilikler

Güzel Olmuş