Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.06.2017, 15:26 (UTC)    
Mesaj konusu: Etkisinde Kaldığınız Kitaplar/Seriler

Forumda gezerken bu başlığın film versiyonunu gördüm ve kitap versiyonunu açayım dedim.

Ben en çok Gölgelerin Efendisi'nde kaldım.Bir çocuk öksüz ve yetimken yaşadığı krallığın en ünlü ve gizemli insanı olabiliyor.Vay canına Smile

Mesaj06.07.2017, 22:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

En çok etkilendiğim Tanrı Yanılgısı ve en çok beğendiklerim de Zamanın Kısa Tarihi, İncognito ve Beyin.

Ben çok okuyan birisiyim. Bu yüzden bu kitaplar belki de daha sonra sonra değişebilir.
Mesaj07.07.2017, 22:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

neziharhantozenbilek yazmış:
En çok etkilendiğim Tanrı Yanılgısı ve en çok beğendiklerim de Zamanın Kısa Tarihi, İncognito ve Beyin.

Ben çok okuyan birisiyim. Bu yüzden bu kitaplar belki de daha sonra sonra değişebilir.

Hatta şimdi bile değişti. Yeni bitirdiğim Soluk Mavi Nokta, en sevdiğim kitaplar arasına girdi.
Mesaj07.07.2017, 22:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kesişen Yollar
Mesaj16.07.2017, 08:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

İnsan kitabı okumadan ona bağlanabilir mi Smile
Açıkçası ben bağlandım.John Flanagan'ın Kardeşlik Savaçıları serisini de aldım Smile

Mesaj20.07.2017, 19:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Elime ulaştı kitap ve yarısı okudum.Gerçekten harika Smile
Ayrıca Beyaz Balina Yayınları'na Facebook üzerinden Gölgelerin Efendisi ve Maceracılar Aranıyor yeni kitapları ne zaman çıkacak diye sorduğumda sonbahar aylarında diye mesaj geldi.İnsan seviniyor Smile

En son teknolanya tarafından 07.05.2020 14:04:02 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj30.06.2019, 20:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

teknolanya yazmış:

Ayrıca Beyaz Balina Yayınları'na Facebook üzerinden Gölgelerin Efendisi ve Maceracılar Aranıyor yeni kitapları ne zaman çıkacak diye sorduğumda sonbahar aylarında diye mesaj geldi.İnsan seviniyor Smile

Yav daha çıkarmadılar kaç sene oldu Evil or Very Mad

En son teknolanya tarafından 07.05.2020 14:04:16 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj26.10.2019, 09:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

teknolanya yazmış:
Elime ulaştı kitap ve yarısı okudum.Gerçekten harika Smile

Bu mesajdan tam 2 sene sonra...
Maceracılar Aranıyor 5, 2 sene sonra, 2019 Kasım gibi çıkacak. Şaka gibi ama gerçek Smile
Ayrıca söylemeden geçmeyeyim, Gölgelerin Efendisi 13'te yolda Wink

En son teknolanya tarafından 07.05.2020 14:04:37 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj07.05.2020, 14:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

teknolanya yazmış:
Bu mesajdan tam 2 sene sonra...
Maceracılar Aranıyor 5, 2 sene sonra, 2019 Kasım gibi çıkacak. Şaka gibi ama gerçek Smile
Ayrıca söylemeden geçmeyeyim, Gölgelerin Efendisi 13'te yolda Wink

Bu mesajdan 7 ay sonra...
Gölgelerin Efendisi 14 bile çıktı. Zaman ne hızlı geçiyor Smile

En son teknolanya tarafından 08.05.2020 20:29:21 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj08.05.2020, 18:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel bir konu her ne kadar ilgi görmediğini görmüş olsakta. Smile
Normalde merak duymadığım şeylerin kitabını okuyan bir yapıya sahip bir insan değilimdir.
Fakat bu kitabı arkadaş tavsiyesi ile okumaya karar vermiştim ve kitap bana çok büyük şeyler kattı.
Hayata olan bakışımın yanı sıra hedeflerime karşı nasıl pozitif bakabileceğimin ötesinde bir şeyler öğretti.

The Secret Sır

Şiddet ile okumayan arkadaşlara tavsiye ediyorum.
Okuyan varsa da görüşlerini beklerim buraya. Wink

- Teknik Destek Personeli
Önceki mesajları göster: