Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.03.2022, 08:23 (UTC)    
Mesaj konusu: sayfaların 2 veya daha fazla kişiye görünmesi

Merhaba daha öncede önermiştim ama sonuç alamadım.
sayfa ayarlarında sayfayı "bütün kullanıcılara göster" "loginle giriş yapanlara göster" ve "xxx kişisine göster" seçenekleri var. xxx dediğim loginle açmış olduğum kullanıcılar. sitemde 40 civarı sayfa var ve bi o kadarda kullanıcı ekledim. herkes kendi kullanıcı adı ve şifresiyle kendi sayfasına giriyor. Yani her sayfaya ayrı ayrı ayarlardan bu sayfayı x kişisine göster diğerini y kişisine göster gibi. kimse kimsenin sayfasını görmemesi lazım. bu yüzden sayfalara herkese göster diyemem, loginle giriş yapanlara gösterde diyemem yine herkes görür, bunun dışında tek seçenek kalıyo kendine göstermek. Bir seçenek daha olsa sayfayı x ve y kişilerine göster diye. hem kendi görse hem admin kullanıcı görse. Anlatabildim umarım. Desteklerinizi bekliyorum.
Mesaj06.03.2022, 02:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu sistemi sizden başka kullanan olmaz herhalde. Kim neden 40 tane üye için 40 tane özel sayfa oluştursun.

Alternatif yollar denemelisiniz. Mesela, her sayfaya bir şifre koyarak sadece şifreyi bilenlerin sayfayı görmesini sağlayabilirsiniz.

Yada,

Kendinize hosting ve domain alıp bu sistemi sadece bu şekilde kurabilirsiniz.

En son sunephecocuk tarafından 06.03.2022 02:06:21 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj10.03.2022, 10:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çalışan personellerimiz için oluşturdum. Herkes sayfasından kendi hesap ekstrelerini takip ediyo. Başkalarıda kullanır neden kullanmasın. Bugün herhangi üyelik gerektiren bir sitede herkesin ayrı şifresi ve sayfası olmuyomu neden tuhafınıza gitti anlamış değilim. Mevcutta şuan için bu uygulama yok burda ama olsa güzel ve kullanışlı olur düşüncesiyle sayın yönetici ve moderatörlere bir önerim bu. Yetkili kişiler ilgilenirse sevinirim. Saygılar.
Mesaj11.03.2022, 16:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mükemmel önerinize daha öncede dönüş alamamışsınız. Bu size yeterli gelmiyor mu?

Bedava-sitem'e eklenmesi gereken daha önemli özelliklerin eklenmemesi ve 8 yıldır güncellenmemesi sizin için ne ifade ediyor?

10 yıllık bedava-sitem üyesiyim. Ben size böyle bir şeyin mümkün olmadığını söylüyorum siz hala ısrarla yetkililere seslenmeye çalışıyorsunuz.

Biraz akıl..

En son sunephecocuk tarafından 11.03.2022 16:57:50 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj22.03.2022, 13:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aslına bakarsan ortak payda da buluşuyoruz ama boşu boşuna birbirimizi geriyoruz. Haklısın gereksiz çözüm arıyorum.
Önceki mesajları göster: