Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.07.2008, 11:12 (UTC)    
Mesaj konusu: saklı sayfalar'da görünmeyen sayfalar

Arkadaşlar örneğin saklı sayfalar ekstrasında sayfaları sakladığımızda görünmüyor. Bu sayfalar görünür olsa ama giriş yapmayan kullanıcılar göremese daha güzel olmaz mı? Diyelim ki CSS tasarımda kendimiz link veririz giriş yapmayan kullanıcılar göremez dedik. Bu da olabilir. Ama o zamanda giriş yapmadan tıkladığımızda Hata 404 sayfası çıkıyor. Kendimizde bir hata sayfası oluşturabiliriz ama saklı sayfalar için özel bir sayfa oluşturabilsek bu sayfay sadece üyeler görebilir bunu için giriş yapın veya üye olun gibi daha güzel olmaz mı?
Mesaj06.07.2008, 11:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

bence gerek yok

zaten diyeceklerimi sen yazmışsın Very Happy

saklı sayfalar üye girişi olmadan menüde görünmez...

sizde sayfalarımı değiştirden link oalrak bir sayfa ayarlarsınız ziyaretçi girdimi 404 çıkar o 404 hatasını ayarlayın (bu sayfa üyelerimize özel flan lütfen giriş yapın üye değilsenniz üye olun tarzı) sorun çözüldü sende böyle olduğunu biliyon ama aynı kapı yönetimin bişey yapmasına gerek yok sen istesen yapabilirsin yani;)
Mesaj06.07.2008, 12:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

buldunya yazmış:
bence gerek yok

zaten diyeceklerimi sen yazmışsın Very Happy

saklı sayfalar üye girişi olmadan menüde görünmez...

sizde sayfalarımı değiştirden link oalrak bir sayfa ayarlarsınız ziyaretçi girdimi 404 çıkar o 404 hatasını ayarlayın (bu sayfa üyelerimize özel flan lütfen giriş yapın üye değilsenniz üye olun tarzı) sorun çözüldü sende böyle olduğunu biliyon ama aynı kapı yönetimin bişey yapmasına gerek yok sen istesen yapabilirsin yani;)

zaten bende onu diyorum ben 404 sayfasına üye girişi yapın tarzı bişeyler yazsam olmalan linklere tıklandığında da öyle bir yazı gelir zaten önemsiz bir öneri ama paylaşmak istedim