Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.07.2008, 22:29 (UTC)    
Mesaj konusu: windows un kendi resim kopyalama menüsünü engelleme!!!

merhaba arkadaşlar sitemde kendi çalışmalarıma ait resimlerim var elbette herkes gibi bende bunların kopyalanmasını engellemek için sağ klik özlelliğini kaldırdım fakat windows un kendi kopyalama kaydetme menüsü halen çıkıyor bunu engelemek için ne yapabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim teşekürler..........
Mesaj08.07.2008, 02:19 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: windows un kendi resim kopyalama menüsünü engelleme!!!

ozgurcinitasarim yazmış:
merhaba arkadaşlar sitemde kendi çalışmalarıma ait resimlerim var elbette herkes gibi bende bunların kopyalanmasını engellemek için sağ klik özlelliğini kaldırdım fakat windows un kendi kopyalama kaydetme menüsü halen çıkıyor bunu engelemek için ne yapabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim teşekürler..........

resim kopyalamayı engelliyemezsiniz klavyeden Print Screen Tuşuna basarak yine resmi alırlar Wink

Mesaj08.07.2008, 05:53 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: windows un kendi resim kopyalama menüsünü engelleme!!!

samanyolu35 yazmış:
ozgurcinitasarim yazmış:

resim kopyalamayı engelliyemezsiniz klavyeden Print Screen Tuşuna basarak yine resmi alırlar Wink

Ancak şansın olması gerekir..Resim kopyalayacak kişi biraz acemiyse ve F Lock u açıksa prtScn yapsa bile resmi alamaz ..Tabi farkına varmazsa Razz
Önceki mesajları göster: