Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.07.2008, 00:28 (UTC)    
Mesaj konusu: firefox ve explorer hakkında

bazı arkadaşların sitelerinde " bu site fire fox la optimize edilmiştir " ve " sitemizden daha iyi verim alabilmek için explorer i kullanmanızı öneririz " yazıları görmekteyim.. yani arkadaşlar sitenin fire foxta yapılıp ezplorer da açılması veya tam tersi durumlarda sitenin çalışmasında bi sorun mu çıkıyor...
Mesaj09.07.2008, 04:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet öyle bir problem mevcut Wink
Mesaj09.07.2008, 05:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

bazen sorun olabiliyor ama css olmayan sitelerde pek te çıkmıyor çünkü tabloların büyüklükleri falan aynı optimize ile düzgün çalışır.
Mesaj09.07.2008, 07:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesele bir kişi sitesini mozilla firefox ile düzenlemişse yani optimize ettiyse o site en iyi mozilla firefox ile görüntülenir,diğer browserlerden o siteye baktığınız da çeşitli sorunlar meydana gelebilir(sayfanın kayması,yazıların kayması vb)
Mesaj09.07.2008, 11:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj09.07.2008, 12:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Smile) ben sitemi bazenİE de bazen FireFox ta yaptım ..inş önemli bi sorunlakarşılaşmak
Mesaj09.07.2008, 12:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

kalbiselim yazmış:
Smile) ben sitemi bazenİE de bazen FireFox ta yaptım ..inş önemli bi sorunlakarşılaşmak

Siteniz zaten IE ve Firefoxta'da aynı Razz
Mesaj09.07.2008, 12:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

hayır anasayfama müzik eklemiştim. İE de çalıyor ama FF de çalmıyor Smile) şimdilik tek sorun bu . inş başka bi sorun olmaz
Mesaj09.07.2008, 13:35 (UTC)    
Mesaj konusu: o zman

abi o zaman bir firafoxda 2. explorer de duyuru firefox kullananlar www.siteadıfirefox.tr.gg explorer cilere www.siteadıexplorer.tr.gg mi yapacaz Mr. Green
Mesaj09.07.2008, 17:41 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: o zman

radyopatlak yazmış:
abi o zaman bir firafoxda 2. explorer de duyuru firefox kullananlar www.siteadıfirefox.tr.gg explorer cilere www.siteadıexplorer.tr.gg mi yapacaz Mr. Green

hehe Laughing Laughing gayet mantıklı Smile)
Önceki mesajları göster: