Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.06.2007, 08:10 (UTC)    
Mesaj konusu: HTML nedir ve kodu nereye yazilir?

HTML : Hypertext Markup Language demektir.
Ve Bu dil, Browserlarin (yani Internet Explorer gibi internet sitelerini göstermek icin kullandiginiz programlarin) konustugu bilgisayar dilidir. Markup Dili oldugu icin belirli seyler TAG adi verilen "<" ile acilan ve "/>" ile kapanan alanlarin arasina yazildiginda, browser bunu uygun olarak resim, link vs seklinde tercüme eder.

Bizim sitemizden HTML Kodu girmek icin:
http://alnumel.page.tl
ARKADAŞLAR BUNUN İKİ YÖNTEMİ VAR ÖNCE KENDİMİN KULLANDIĞI
1-Sitenizin yönetim paneline giriyorsunuz
2-Ayarlara giriyorsunuz
3-HTML editorü gösterilmesin mi? (Şart: HTML biliyor olman lazım!)bu kısmı EVET yapıyorsunuz
4-verileri değiştir diyorsunuz ( bu verileri değiştir sayfanızdaki her düzenlemeden sonra yapmanız gereken işlem )
5-şimdi artık sayfanızı sadece html kodlarla yönetirsiniz düzenlemek istediğiniz sayfaya girip html kodları kopyalıyorsunuz.
DİĞER KULLANILAN YÖNTEM İSE
1-Sitenizin yönetim paneline giriyorsunuz
2-Ayarlara giriyorsunuz
3-HTML editorü gösterilmesin mi? (Şart: HTML biliyor olman lazım!)bu kısmı HAYIR yapıyorsunuz
4-Düzenlemek istediğiniz sayfaya giriyoruz sol üst köşedeki kaynak yazan kısma tıklıyoruz
5-html kodu giriyoruz
6-sayfayı değiştir diyoruz

En son selin tarafından 17.10.2010 18:48:57 tarihinde değiştirildi, toplam 3 kere değiştirildi
Mesaj14.06.2007, 08:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://alnumel.page.tl HTML KODLAR NASIL YAZILIR VE SİZE YARAYACAK KODLAR İÇİN TIKLAYIN http://alnumel.page.tl

Mesaj15.06.2007, 12:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sibel hanım ben bu webmaster'lık işinde biraz acemiyim.Söylediklerinizi uyguladım ancak,sol üst köşede kaynak yazıyo demişsiniz.Ben o yazıyı bi türlü göremedim lütfen yardım edebilir misiniz?Teşekkürler
Mesaj04.07.2007, 15:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeş bende seninki gibi resim yok öyle!!!bi yardımcı olsabende kaynak yok..............
Mesaj05.07.2007, 04:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Exclamation LÜTFEN SİZE VERİLEN BİLGİLERİ SIRASIYLA UYGULAYIN OLMAMASI İMKANSIZ Exclamation DİKKATLİCE OKUYUN Exclamation

En son net tarafından 09.07.2007 15:32:02 tarihinde değiştirildi, toplam 3 kere değiştirildi
Mesaj05.07.2007, 08:12 (UTC)    
Mesaj konusu: slm

merhaba bir sorum olacak hllm kodunu gireceğim ama kaynak yazan yere tıkladığpımda yazılar komple htllm koduna geçiyor ben nasıl htllm kodunu eklicem yada nereye kopyala yapıştırmı yapacağım
Mesaj07.07.2007, 19:24 (UTC)    
Mesaj konusu: çok teşekkürler

ben hayli acemi birisiyim daha yeni yeni bilgisayarı örendim Smile yardımınız için çok teşekkürler.
Mesaj19.07.2007, 14:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

kaynak yeri qeri qelmesi için..

HTML editorü gösterilmesin mi (Şart: HTML biliyor olman lazım!) BU KISMI HAYIR YAPman YeterLi Wink

Mesaj19.07.2007, 20:15 (UTC)    
Mesaj konusu: hayır ya vardı

ilk basta ben de yok sanıyodum ama bekleyınce gelıyo...
Mesaj20.07.2007, 07:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

sey benimde iki sorum olcakta bende yeni basladım 1)bu anketi flan ekranın sağ tarafına nasıl uyguluyoruz 2) sayfada sağ sol vs ayarları nasıl yapıyoruz
cwp veririseniz sevinirin şimdiden tesekkurler
Mesaj24.07.2007, 05:40 (UTC)    
Mesaj konusu: saol

abi çok saol ilk başta çıkmoyo kaynak görüntüle ama biraz bekleyince çıkıyo
Mesaj25.07.2007, 11:41 (UTC)    
Mesaj konusu: html yardım

ya bi türlü html ekliyemiyorum. bÜTÜN DEDİKLERİNİZİ YAPTIM FAKAT RESİMDEKİ BöLÜME ULAŞAMIYORUM.LÜTFEN YARDIM EDİN...
Mesaj25.07.2007, 11:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

ayarlara gir html editörü gösterilsin mi yazıyo altta onu hayır yap sonra çıkması lazım
Mesaj27.07.2007, 09:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeslerım.. o resme ulasamıyoz sorun orda... kendı sitemizin ana sayfasından mı ulascaz. yoksa bedava-sitem den mi yapcaz...yapcamız yerde neleri tıklıcaz bi anlatıversenız
Mesaj27.07.2007, 14:21 (UTC)    
Mesaj konusu: HTML

BEN HTML EKLİYORUM AMA AYARLAR DEĞİŞTİ DİYOR AMA SAYFAMI AÇINCA YAZDIĞIM HTML ÇIKIYOR BUNU NASIL AYARLAYABİLİRİM.LÜTFEN DAHA DETAYLI BİLGİ VERİN.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM.EMEĞİNİZİ VE ELİNİZE SAĞLIK İYİ ÇALIŞMALAR
Önceki mesajları göster: