Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.09.2007, 23:46 (UTC)    
Mesaj konusu: İmza Ekleme

Örneğin Bazıları mesajlarını gönderdikten sonra altta onların bannerları da çıkıyoo onu nasıl yapıyorlar profil den ben imza yerine kendi bannerımı yükledim ama uzun oldu diye uyarı geldi Question Question nasıl yapılıyor ?? Embarassed
Mesaj11.09.2007, 23:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

her konuda altina resimin url sini ekliyorlar.
Mesaj11.09.2007, 23:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler Selin Laughing Laughing İyi Tatiller Cool Cool

Mesaj11.07.2008, 09:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya resmin urlsini değil direk banner koyuyorlar imzaya bazıları ki ven konuda ki yazdığım yazının altına da ne resim ne flash ekleyebiliryorum,burada sadece code seçeneği var ki img kod koyduğumda da sadece kod görünüyor mesajda resim görünmüyor?
Mesaj11.07.2008, 09:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

cizmelitavsan yazmış:
ya resmin urlsini değil direk banner koyuyorlar imzaya bazıları ki ven konuda ki yazdığım yazının altına da ne resim ne flash ekleyebiliryorum,burada sadece code seçeneği var ki img kod koyduğumda da sadece kod görünüyor mesajda resim görünmüyor?
Mesaj11.07.2008, 09:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

cizmelitavsan yazmış:

AL BUNU DENE BİR DE :d

Kod:
[url=Bannere Tıklandığında Yönlenecek Site Adresi][img]İmzanız Bannerin URLSİ[/img][/url]

Mesaj11.07.2008, 09:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Goksen yazmış;
Alıntı:

supermp yazmış:
cizmelitavsan yazmış:

Kod:
[url=Bannere Tıklandığında Yönlenecek Site Adresi][img]İmzanız Bannerin URLSİ[/img][/url]

Zaten Goksen'in verdiği adreste senin verdiğin cevap verilmiş. Lütfen boş yere araştırmadan başlık açmayalım.
Mesaj11.07.2008, 09:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

tumhepsiburada yazmış:
Goksen yazmış;
Alıntı:

supermp yazmış:
cizmelitavsan yazmış:

Kod:

Zaten Goksen'in verdiği adreste senin verdiğin cevap verilmiş. Lütfen boş yere araştırmadan başlık açmayalım.

arkadaşım ben yazarken arkadaş göndermiş ben napabilirim gönderilme zamanlarına bak
Mesaj18.01.2009, 11:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

olmuyo
Mesaj18.01.2009, 14:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

bak bannerını hazırla
daha sonra upload et
[ img ] ya da [ url ] ile başlayan kodlar var onu kopyala ayarlardan forum imzasına yapıştır olması gerek ben de öyle yaptım

Mesaj14.07.2009, 09:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

oldumu??/Very Happy
Mesaj14.07.2009, 09:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

cktnet yazmış:
oldumu??/Very Happy

eski tarihli mesajlara cevap yazmayınız.. Wink

son mesaj tarihi: 18.01.2009 16:20:22
Mesaj14.07.2009, 09:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

benim olmadı x oldu gine Smile