Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.07.2008, 08:14 (UTC)    
Mesaj konusu: Gereksiz Siteler

Kullanılmayan Yani üye girişi yapılmayan, düzenlenmeyen ya da tıklayanı olmayan siteler İPTAL edilse Sizce guzel olmaz mı? Mesela Site açmak istiyorum ama o kullanıcı adı alınmış ve alınan sitenin ne gireni var ne de düzenleyeni var.Bu yüzden ben o siteyi alamıyorum. LÜTFEN BU SORUNA Bİ ÇARE BULUN...
Mesaj01.07.2008, 08:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Daha önce çok söylendi..
Mesaj01.07.2008, 11:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

bizzat kendim yapmıştım böyle bir öneri ama tepki buldu kullanıcı hakkı dolayısıyla site silinemez dendi Wink
Mesaj01.07.2008, 13:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu aslında normal bişey. Comlu com trli felan siteler aynı isimde başka site kurulamasın diye sitelerinin isminde bedava siteler açıp terkediyorlar. Aslında haklılık payları da var. Onca para verip site kuruyorlar. Aynı isimde başka site kurulup onların hakkını yiyor. Tabi her terkeden onlar değil. Bazıları da site düzenlemeyi beceremeyip bırakıyor. Kimi de şifresini kaybediyor felan.
Mesaj02.07.2008, 22:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu konuya bir çözüm bulunmalı yoksa çöplüğe dönecek. Gereksiz sitelerin silinmesi Bedava-Sitemin performansınıda arttırabilir. Ücretli domainler örneğin senelik alınıyor 1 sene sonra tekrar süresini uzatmak gerekiyor. Bu nedenle 1 sene siteye giriş yapmayanların siteleri silinse. Sözleşmeyede koyuşsun bu madde.
Mesaj03.07.2008, 07:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

bence sitenin hiti yok diye sitenin silinmesi saçma olur....Siteyi düzenleyen kişi sitesini belki kendi için yapıyor can sıkıntısı tarzı.

hiç kullanılmayan sitelere gelince arkadaşlar zaten anlatmış.bu konuda zaten eskiden açılmıştı...

BENCE SİLİNMESİ GEREKEN SİTE VARSA ESKİ SİSTEMDE KALAN SİTELERDİR.... AKTİVE EDİLMEYEN SİTELERİN SİLİNMESİ LAZIM BENCE
Mesaj12.07.2008, 06:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

ARKADAŞLAR BENCEDE AKTİVE EDİLMEYEN SİTELERİN SİLİNMESİ LAZIM...BEDAVA-SİTEM.COM BUNA Bİ ÇÖZÜM BULMALI EĞER BULAMAZSA SERVERI ÇÖKEBİLİR...

Pc-FrienD | Bilgi,Paylaştıkça Değer Kazanır.

En son brkbyt tarafından 12.07.2008 06:07:20 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj12.07.2008, 14:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

server niye bu nedenle cökecekmis anlam veremedim ama hadi bakalim.
Mesaj12.07.2008, 16:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

brkbyt yazmış:
ARKADAŞLAR BENCEDE AKTİVE EDİLMEYEN SİTELERİN SİLİNMESİ LAZIM...BEDAVA-SİTEM.COM BUNA Bİ ÇÖZÜM BULMALI EĞER BULAMAZSA SERVERI ÇÖKEBİLİR...

Bir ornek vereyim Hompage-Baukasten de 1375104, Bedava-Sitem'de 1504226 üye ve daha ingilizce vs vs dillerdede Hompage-Baukasten servisleri var ve bu sitelerin hepsi aynı veritabanında kayıtlı zaten çok seydi çokerdi. Ama çokmeyeceğinden (bir aksilik olmadan) adım kadar eminim Razz
Mesaj12.07.2008, 18:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

bütün siteler bir veritabani + bir serverda kayitli degil.
aktive edilmemis birkac siteyi silmenin bilmemkacmilyon veri arasinda pek bir etkisi de olmaz zaten.
Mesaj13.07.2008, 01:22 (UTC)    
Mesaj konusu: Bedava sitem de kaliteyi yüksetmek için elele

Konu o değil bedava sitemdeki kaliteyi arttırmak

kişilerin site açmaları kadar doğal bir durum olamaz
burası bedava bir sevis
Yasal içerikli olduktan sonra
.tek sayfalık olsa bile kişi düşüncesine göre bir sayfa düzenleyip bırakabilir
Ancaakk
benimde alanım bedava sitemdeki yasal olmayan içerikleri takip etmek
her şeyi modlardan beklemek doğru değil

ben zaman zaman bedava siteme girer
şöyle online olan siteleri seçer
tek tek kontrl ederim
yasal içerik barındırmayan ,bölücü içerikler yayınlayan siteleri ya modlara bildiririm yada bu mümkün değilse öneri bölümüne yazarım

hakikaten çok seviyesiz
hatta bedava siteme küfür eden oluşturulmuş web siteleriylede karşılaştım.

bence bedava sitemin bir kalitesi olmalı
çöplük olmamalı
böyle davrananlara asla müsaade edilmemeli

alın size bir kaç site

bu siteleri bir kaç aydan beri

acaba ne tip içerik sunacaklar diye kontrol ediyorum

tık yok
boşuboşuna yer işgal ediyorlar
kaliteyi düşünüyorlar

şimdi arkadaşlar bir de şu açıdan bakın

bedava sitem şu an için okullardaki meb in sunmuş olduğu filtreleme sistemine takılmadı
yani yasaklanmış değil

yani öğranci ve öğretmenler ne dediğimi gayet iyi anlarlar

googleye oyun yazıp tıkladığınızda

bu siteye erişim milli eğitim bakınlığınca türk telekom tarafından engellenmiştir yazısıyla karşılaşırız

oysa bedava sitemde bir sürü oyun sitesi var
ve meb şu anda buraya fitre koydurmadı

öğrencilerde okullarda bedava sitemden faydalanıyorlar

lütfen biraz büyük düşünüp ileriyi görelim

şu ana kadar 1 yıldan beri bedava sitem çok iyi hizmet sundu

eğer marka olmak istiyorsa

bazı şeylere dikkat edilmeli

Saygılar sunuyorum

İşte işlevsiz siteler

1-http://amedlidostlar.tr.gg

2-http://ananammi.tr.gg Ziyaretçi defterinde bedava siteme küfür etmiş

3-http://a-z-r-a-i-l.tr.gg

4-http://amedspor.tr.gg

5-http://www.rojamed.tr.gg

6-http://ozgurlukwelat.tr.gg (adam ta nisan ayında ziyaretçi defterine küfür yemiş hala o duruyor)

Mesaj13.07.2008, 04:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

böyle binlerce site var ben bi domain almak istedim 10 farklı sekilde hepsi de alınmış. alınan sitelere bakıyorum ya sayfa kullanıma kapatılmış ya 1 tane sayfa var yada intro koyup giriş yaptırmıorlar ben girip bakıyom boş boş boş...

bence bedava-sitem yöneticileri böyle sitelere bir mail ile bildirmeli cvp gelmez ya da olumsuz bir cvp gelir ise siteleri silmelerini ve domainlerini de kullanıma açık brakmalarını istiyoruz..

Mesaj13.07.2008, 07:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

öncelikle bu tür siteleri foruma yazarak onların reklamını yapmak yerine (istemeden) moderatörlere öm ile bildirmeniz çok daha doğru olacaktır

diğer konu
bir site filtrelemeye takılıyorsa bu o siteyi ilgilendiriyor
yani bedava-sitemi değil
şikayet anında zaten biz o siteyi siliyoruz
mesela içeriğinde ligtv erişimi bulunduran bir siteyi biz farketmesek dahi ligtv yetkilileri farkediyor ve bize bildirip silinmesini sağlıyor.
Yani bu gibi durumlarda bizler mutlaka bir şekilde bilgilendiriliyoruz
Mesaj13.07.2008, 08:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

cunobag yazmış:
öncelikle bu tür siteleri foruma yazarak onların reklamını yapmak yerine (istemeden) moderatörlere öm ile bildirmeniz çok daha doğru olacaktır

diğer konu
bir site filtrelemeye takılıyorsa bu o siteyi ilgilendiriyor
yani bedava-sitemi değil
şikayet anında zaten biz o siteyi siliyoruz
mesela içeriğinde ligtv erişimi bulunduran bir siteyi biz farketmesek dahi ligtv yetkilileri farkediyor ve bize bildirip silinmesini sağlıyor.
Yani bu gibi durumlarda bizler mutlaka bir şekilde bilgilendiriliyoruz

Hocam Biz Modlara Ö.M Atsak Siteleri Silerlermi ?

Mesaj13.07.2008, 09:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Site silmesi yetkisi sadece Selin Hanım ve bende var
modlar site silemez

siz modlara öm ile iletin
onlar bize iletiyor zaten Wink
Önceki mesajları göster: