Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.07.2008, 11:38 (UTC)    
Mesaj konusu: Forumuma üye istiyorum

arkadaslar deişik bir forum açmıstım siteme ancak bedava sitem üyelerinden sadece 1 üyem oldu,çok az üyem var lütfen forumuma göz atıp üye olurmusunuz şiir resim klip her konuda paylasım yapabilirsiniz
Mesaj14.07.2008, 11:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

pardon sitemin ismini yazmayı unutmusum www.sanat-maggazin.tr.gg
Mesaj14.07.2008, 12:26 (UTC)    
Mesaj konusu: Güvenimi sarstın!

Ben senin sitene üye olmak için girdim ama bir girdidim ki birden bir pencere açıldı hemen kaapttım. Çünkü bu bilgisayara bir şey olsa Allah korusun! Bir kere babamın tüm işleri bunda! Bu yüzden sitene üye olamam... Crying or Very sad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

En son eglencevebilgidunyasi tarafından 14.07.2008 12:26:41 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj14.07.2008, 13:23 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Güvenimi sarstın!

eglencevebilgidunyasi yazmış:
Ben senin sitene üye olmak için girdim ama bir girdidim ki birden bir pencere açıldı hemen kaapttım. Çünkü bu bilgisayara bir şey olsa Allah korusun! Bir kere babamın tüm işleri bunda! Bu yüzden sitene üye olamam... Crying or Very sad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

kimsenin pc sine bişey olmasını istemem ara sıra bana da oluyo basa site acılıyo ama direk foruma üye olabilmek icin siteye girmeden foruma girebilirsn bunun icin

http://sanat-maggazin.bigforumpro.com/index.htm direk burdan girebilirsn hicbir sayfa acılmaz garanti ediyorum ilgine tesekkürler
Önceki mesajları göster: