Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.07.2008, 20:03 (UTC)    
Mesaj konusu: il il türkiye tanıtımı adanadan başladık buyrun lütfen..

yapım aşamasında daha bir kaç günlük ve günde 2 saatlik çalışma ile sitemizi kurmaya çalışıyoruz

sevgili ADANALI arkadaşlarım sitemizde çok fazla eksikler var farkındayız ama biraz önce ADANA ilini tanıtmasını bitirdik ve PLAKA kodu ile devam etmekteyiz sırada ADIYAMAN vardır ADANALI arkadaşlarımızı ve siz deyerli arkadaşlarımızı siteme davet ediyorum ADANA için yorumlar lütfen...
Mesaj17.07.2008, 20:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

kimse yokmu arkadaşlar...
Mesaj17.07.2008, 21:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Selamun Aleykum

En Son Eklenen

ASHÂBU'L-KEHF

Mağara arkadaşları veya mağarada uyuyanlar olarak bilinen bir grup mümin genç hakkında kullanılan bir tabir. Kur'an-ı Kerîm'in onsekizinci suresinde anlatılan ve sureye adını veren bu olay, Allah inancına sırt çevirip putperestliğe saplanan kavimlerini terkederek şehirden ayrılan ve bir mağaraya sığınan hâlleriyle insanlara ahiret inancı ve ölümden sonra dirilme hususunda ibret olan genç müminlerin hikâyesidir. "Ashâbu'l-Kehf ve'r-Rakim" yani "mağara ve kitabe halkı" diye de bilinen bu insanlar DEVAMİ OKUMAK İCİN Arrow http://namazvebiz.tr.gg/Ashab_i-Kehf-.htm

Cumaniz Mubarek Olsun
Mesaj18.07.2008, 00:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Selamun Aleykum

En Son Eklenen

İlk Müslümanlar

Hatice: Mekke'nin zenginlerindendi. Peygamberle evlendi. 25 yıllık evliliklerinde 6 çocukları oldu.

Ali: Haşimilerden, Ebu Talib'in oğlu, peygamberin amcaoğlu, manevi kardeşi, halifesi, ehlibeyti, vahy katibi, damadı. Peygamber Hatice ile evlendikten sonra Ali'yi yanına aldı. Ali, hicrette peygamberin yatağına yatarak kafirleri şaşırttı. Peygamberin kızı Fatıma ile evlendi. İslam'ın kılıcı, ilmin kapısı namıyla anıldı. Aşere-i Mübeşşereden. Peygamberi vefat ettikten sonra yıkayan, defnedendi 4.Halife iken Cemel'de Ayşe ve diğer muhaliflerle, Sıffin'de Muaviye ile savaştı. 661'de 63 yaşında Haricilerce şehit edildi. Oğulları Hasan ve Hüseyin'i de muhalifler şehit etti. Türbesi Kufe'dedir.

Abdurrahman: Babası Avf. Zühreoğullarından. Habeşistan'a gidenlerden. Uhud'da yaralandı. 651'de vefat etti.
Ve Digerleri İcin Arrow http://namazvebiz.tr.gg/iLK-M.ue.SL.ue.MaNLaR.htm

Cumaniz Mubarek Olsun
Mesaj18.07.2008, 15:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylaşımın için teşekkür ederim namazvebiz kusura bakma işden yeni geldim çok geç bi cevap oldu sizede hayılı cumalar...
Mesaj18.07.2008, 16:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

lütfen sitemizin tasarımı bittikten sonra tanıtalım
Mesaj18.07.2008, 16:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

BENCDEEEE
Mesaj18.07.2008, 16:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

kusura bakmayın ama tavsiyelerini görmek isterdim bu yüzden bu başlığı açtım zaten Wink
Mesaj18.07.2008, 16:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

SİTEN GÜZEL OLMUŞ BENİMKİNEDE BEKLERİM

WWW.ULKUCUHAREKETLER.TR.GG
Önceki mesajları göster: