Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.07.2008, 16:53 (UTC)    
Mesaj konusu: Açıldı

Arkadaşlar sanal-reklam.tr.gg adresinde forumumuz açılmıştır.Üyelik istenmemektedir.Yani herkes yazabilir sizleride bekliyoruz.Gelenlere çok teşekkür ederiz.Gelemeyenlere de teşekkür ediyoruz.Uğrayanlar kazanır.Umarız memnun kalırsınız.Gerçekten süprizlerle dolu bir forum.Bence bir deneyin.Kaçırmayın.En azından denemeye değer diye düşünüyorum.Allah'a Emanet Olun.Allah İzin verirse ben biraz online nım sitemde sizleri bekliyorum.sanal-reklam.tr.gg de forumumuz.
Mesaj17.07.2008, 17:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bol içerikli güzel bir site devamını dilerim. Başarılar. Siteme beklerim.

http://h-pamuk.tr.gg/
Mesaj17.07.2008, 17:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel Bir Site

www.htmltakimi.tr.gg

Mesaj17.07.2008, 23:12 (UTC)    
Mesaj konusu: Teşekkür Ederiz

tüm arkadaşlara teşekkür ederiz.Allah'a Emanet Olun.Allah İzin Verirse Sizleri Tekrar Görmek İsteriz.Yakşamlar.
Mesaj18.07.2008, 01:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Selamun Aleykum

En Son Eklenen

İlk Müslümanlar

Hatice: Mekke'nin zenginlerindendi. Peygamberle evlendi. 25 yıllık evliliklerinde 6 çocukları oldu.

Ali: Haşimilerden, Ebu Talib'in oğlu, peygamberin amcaoğlu, manevi kardeşi, halifesi, ehlibeyti, vahy katibi, damadı. Peygamber Hatice ile evlendikten sonra Ali'yi yanına aldı. Ali, hicrette peygamberin yatağına yatarak kafirleri şaşırttı. Peygamberin kızı Fatıma ile evlendi. İslam'ın kılıcı, ilmin kapısı namıyla anıldı. Aşere-i Mübeşşereden. Peygamberi vefat ettikten sonra yıkayan, defnedendi 4.Halife iken Cemel'de Ayşe ve diğer muhaliflerle, Sıffin'de Muaviye ile savaştı. 661'de 63 yaşında Haricilerce şehit edildi. Oğulları Hasan ve Hüseyin'i de muhalifler şehit etti. Türbesi Kufe'dedir.

Abdurrahman: Babası Avf. Zühreoğullarından. Habeşistan'a gidenlerden. Uhud'da yaralandı. 651'de vefat etti.
Ve Digerleri İcin Arrow http://namazvebiz.tr.gg/iLK-M.ue.SL.ue.MaNLaR.htm

Cumaniz Mubarek Olsun