Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.07.2008, 02:57 (UTC)    
Mesaj konusu: Css dosyası upload

bence tasarımın üstüne veya css kod alanına tonlarca kod yazıp ta hiç uğruna amatör ve saygısız bir kullanıcıya tasarımımızı kaptırmak yerine hesabımıza .css uzantılı dosya yükleyebilelim.

böylece tasarımın üzerindeki yazı bölümüne şöyle bir kod ekleriz:

<link rel="stylesheet" type="text/css" href="tasarimismi.css">

bu koddan yola çıkarak yine tasarım ele geçirilebilir ama bunu saygısız/hırsız/amatör üyeler yapamaz en azından.

kabul ediyorum bu işi free host kullanarak yapabiliriz ama ya silinirse korkusu ve zaten bu hostların(css dosyası yükleyebileceğimiz türden) çok da fazla olmaması yüzünden en iyisi bu işe bir el atın derim ben

teşekkürler
kolay gelsin...

Mesaj19.07.2008, 07:57 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Css dosyası upload

seonet yazmış:
bence tasarımın üstüne veya css kod alanına tonlarca kod yazıp ta hiç uğruna amatör ve saygısız bir kullanıcıya tasarımımızı kaptırmak yerine hesabımıza .css uzantılı dosya yükleyebilelim.

böylece tasarımın üzerindeki yazı bölümüne şöyle bir kod ekleriz:

bu koddan yola çıkarak yine tasarım ele geçirilebilir ama bunu saygısız/hırsız/amatör üyeler yapamaz en azından.

kabul ediyorum bu işi free host kullanarak yapabiliriz ama ya silinirse korkusu ve zaten bu hostların(css dosyası yükleyebileceğimiz türden) çok da fazla olmaması yüzünden en iyisi bu işe bir el atın derim ben

teşekkürler
kolay gelsin...

Bu Kod Nereye Ekelenecek Ya Bana Söylermisin? Ben Hostuma .css Tarım Yükledim Ama Burda Nasıl Kullanacağımı bilmiyorum

Mesaj19.07.2008, 08:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aynen katılıyorum sana...
CSS taglerimizi , Tasarım ayarlarında CSS Kodlar bölümüne koyuncada aynı işlevi görüyor fakat Sayfamızın kaynak kodlarında hepsi gözüküyor. Bu da başkalarının daha rahat çalmasına neden oluyor.
dediğin gibi bu kodu ekleyince en azından bir kısmı tasarımımızı çalamaz.
Fakat yine çalanlar çıkacaktır.
<link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://siten.com/tasarimismi.css">
şeklinde css dosyasını kendi hostun varsa eğer hostuna atabilirsin. Başkalarının çaldığının farkına varıncada .css dosyasını değiştiririz Razz
Ama bence en iyisi hiç teknik desteği falan uğraştırmadan onlara tasarımımızı çalan siteyi bildiririz ve siteyi silerler.
(fakat tr.gg dışında bir site tasarımımızı çaldıysa yapacak birşey yok gibi : ) )

sanalcity V.4.0 Beta! http://www.sanalcity.tr.gg/

trggcanavari..!
Mesaj19.07.2008, 08:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

ewet öyle kısa bi sitem var ama gerçek kodu eklediğinde resim silinirse veya baska bisi olursa kodu tekrardan düzeltmek icin kolay oluyo, senin dediğinde kodu tekrar düzeltip bi daha upload edin sonra eklemek biraz daha uzun... karar sizin. saygılar...

En son sanalyavuz tarafından 19.07.2008 08:14:14 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Önceki mesajları göster: