Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.07.2008, 21:15 (UTC)    
Mesaj konusu: photoshop tasarim bedava sitemde.

Öncelikle bedava sitem yöneticilerine tşklerimizi iletelim Wink Gerçektende güzel bir platform siteyi açarken pek vaktim olmadı ama forumu gezmeye zaman bulabildim sonunda. photoshoptasarim isimli sitemiz şu an için yapım aşamasındadır. Bilen bilmeyen anlıyan anlamıyan herkeze duyrulur şu olsa daha iyi olur faydalı olur veya şöyle tasarım olsa vs vs önerilerinizle sitemizi inşa etmek için bilgilerinizi ögrenmek isteriz. Tşkler şimdiden herkeze başarılar yarışmacı arkadaşlara Very Happy Saygılar...
Mesaj19.07.2008, 21:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ayrıca bir maruzatımızda var Smile bu bedava sitem reklamının altına nasıl sıfırlıyabilirim başlıgı bir yöntemi varmı. Burda olurmu yerimidir bilmem ama yinede konu kirlili olmasın bu ufak şeyden konu açmıyalım Wink
Mesaj19.07.2008, 21:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

kendi konuna iki kez üst üste mesaj atma Very Happy
Mesaj20.07.2008, 08:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benim konum degilmi ikide atarım üçte atarım Smile) neyse cıvıtmıyalım ..

Kocaman bedava sitemde photoshoptan anlıyan bilgi verecek yorum yapacak kimse yokmu .

Neyse sağlık olsun ..

En son photoshoptasarim tarafından 20.07.2008 08:36:46 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj20.07.2008, 08:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

photosop programı varmı sende varsa sitenin url versene
Mesaj20.07.2008, 08:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

olmazmı hangi versiyonunu istiyorsun.?

kardeş cahilmisin acemi numarasımı yapıyorsun hadi ben yeniyim bilmiyorum.. URL NE URL,Sİ verecem üye resmim altından ulaşabilirsin siteye.

Bu arada eger yeni başlıyorsan bak bu siteden tam yeni başlıyanlara göre harika bir paylaşım bence indir boomm olmadan full,für bende denedim.

BURADAN İNDİREBİLİRSİNİZ.umarım paylaşıma sunmamda sakınca yokturdur gerçi linkini adrese yönlendirdik pekte sorun olmaz sanırsam.. SAĞLAM isim sağlam site intihal kardeşi kutlarım photoshop,web tasarım, flash her telden çalıyor Smile belşki birlikte çalışabilirz eger görürse.

En son photoshoptasarim tarafından 20.07.2008 08:54:04 tarihinde değiştirildi, toplam 3 kere değiştirildi
Mesaj20.07.2008, 08:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok tşk
Mesaj20.07.2008, 08:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eger full versiyonunu isterseniz burdan olmaz iletişime sitem açılınca en hızlı şekilde geçecegimizden emin olabilirsiniz. Sizin sadece söyleyeceginiz photoshopun hangi versiyonu gerisi bize kalmış Wink

BU ARADA UNUTMA O yeni ilk kez başlıyorsan süperdir sADECE 50 MB eğer begenmezsen kolaylıkla kaldırabilirsin PC,den.. ama yok ben bu işle ugraşacam dersen sitem açılınca istedigini fazlsıyla bulacaksın.
Mesaj21.07.2008, 18:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

photoshoptasarim yazmış:
olmazmı hangi versiyonunu istiyorsun.?

kardeş cahilmisin acemi numarasımı yapıyorsun hadi ben yeniyim bilmiyorum.. URL NE URL,Sİ verecem üye resmim altından ulaşabilirsin siteye.

Bu arada eger yeni başlıyorsan bak bu siteden tam yeni başlıyanlara göre harika bir paylaşım bence indir boomm olmadan full,für bende denedim.

BURADAN İNDİREBİLİRSİNİZ.umarım paylaşıma sunmamda sakınca yokturdur gerçi linkini adrese yönlendirdik pekte sorun olmaz sanırsam.. SAĞLAM isim sağlam site intihal kardeşi kutlarım photoshop,web tasarım, flash her telden çalıyor Smile belşki birlikte çalışabilirz eger görürse.

Bizim amacımızda zaten paylaşmaktı İYİ YAPTIN arkadaşa yardımcı oldun..
Sitene gelince zevkin çok güzel renkler tasarım Harika olmuş hiç görmedim böylesini ve Sabırsızlıkla bekliyorum bitmesini Wink

ELLERİN DERT GÖRMESİN SİTE DEDİGİN İŞTE BÖYLE OLUR.

En son intihal tarafından 21.07.2008 18:11:38 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj21.07.2008, 18:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu arada bazı derslerimi yayınlamak istersen seve seve verebilirim komşu Wink
Mesaj21.07.2008, 22:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ne demek seve seve alırım eger yer kalırsa:) benim site küçük çapta agırlıkta faydalı bilgiyle dolu olacak baktım sitene Çok güzel olmuş gerçekten gizem süprizlerle dolu gibi flash photoshop iyi iş çıkarmışsın.. yine görüşürüz site tamamen bitince Wink