Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.07.2008, 09:52 (UTC)    
Mesaj konusu: Bence mod alımları yapılsın

bu aralar modların görevden alınması ve şu anki aktif modların forumu çok az ziyaret etmesinden dolayı foruma mod alımı istiyoruz. Bu başlık yanlış yerde olduğunu dusunmuyorum çunku sadece bir oneri benimki Wink
Mesaj20.07.2008, 10:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

bence buna gerek yok zaten forumumuzdaki moderatörler görevlerini layığıyla yerine getiriyorlar ama tabi yönetimin bileceği iş biz karışamayız
Mesaj20.07.2008, 10:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

biz ihtiyacimiz oldugu niteliklere sahip mod gördükce aliyoruz zaten.
Mesaj20.07.2008, 10:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

olamaz mod alınamaz olamaz mod alınamaz

çünkü çünkü bedva-sitem ailesinde ayrımcılık yoktur ve şu anki modlar süper çok başarılı ysnsen cunobag son sahne gokseen kerim dj ve diğerleri hepsi süper
Mesaj21.07.2008, 10:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

arabeskdamar yazmış:
olamaz mod alınamaz olamaz mod alınamaz

çünkü çünkü bedva-sitem ailesinde ayrımcılık yoktur ve şu anki modlar süper çok başarılı ysnsen cunobag son sahne gokseen kerim dj ve diğerleri hepsi süper

ne demek olamaz sabahtan beri cüneyt hocadan başka forumda mod yok lütfen artık bu kadar geniş bir forumda bu kadar az mod olmazsı aslında az değil ama az girmeleri hiç iyi değil çoğu yer karman çorman oldu bence çok yakın zamanda alınmalı yeni modlar alınmalı bu forumda birşeyler yapılacaksa düzen çok önde gelmeli Wink
Mesaj21.07.2008, 11:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar benimde görüşüm aynen böyle bakın sabahtan beri 3 isimle forumdayım inanın bir tane mod girmedi hani desemki acaba ziyaretçi sayısı azaldıdamı girmedi yok oda azalmadı çoğu başlıkta düzensilik baş gösterdi forumda biraz daha fazla düzen istiyoruz . Yetkililerin bu konuda gerekeni yapacağına inanıyoruz herhangi biri kim olursa olsun mod alımları olmalı yada şimdiki modları daha aktif edecek çalışmalar yapılmalı Wink
Mesaj21.07.2008, 11:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Adam Gıbı Mod Alınsında Gerısı Onemlı Degil.. Wink

Ben Gece 3 De Burdaydım Serbest Bolgeye 4 Tame Reklam Konusu Açılmıs Pasa Pasa Duruyor..

Modlar Alınmasın Wink

Bakanlar Bellı Zaten.
Mesaj21.07.2008, 12:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr yazmış:

Ben Gece 3 De Burdaydım Serbest Bolgeye 4 Tame Reklam Konusu Açılmıs Pasa Pasa Duruyor..

Modlar Alınmasın Wink

Bakanlar Bellı Zaten.
o saatte fazla kişi olmuyoki zaten Razz
Mesaj21.07.2008, 12:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

selin yazmış:
biz ihtiyacimiz oldugu niteliklere sahip mod gördükce aliyoruz zaten.

arkadaşlar karışmak gibi olmasın ama selin hanım yazmış zaten uygun kişiyi tespit ettiklerinde alıyorlar Wink
Mesaj21.07.2008, 12:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

daricikoyu yazmış:
net-tr yazmış:

Modlar Alınmasın Wink

Bakanlar Bellı Zaten.

En Azından 1 Mod Olmalı O Zaman Herkez Çıkıp Gece Bır Reklam Yapsa Manyak Hıt Olur Adam ORTALIK Yerde Reklam Yapıyor Modlar Sabah Kalkıyo Oyle Sılıyo..

Hıcbır Mod Alınmasın Lutfen , Kımın Gorevını Yapıp Yapmadıgı Bellı Bılenler Bılıyor Bılmeyenler Bılmıyor Wink
Mesaj21.07.2008, 12:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr yazmış:
daricikoyu yazmış:
net-tr yazmış:

Modlar Alınmasın Wink

Bakanlar Bellı Zaten.

En Azından 1 Mod Olmalı O Zaman Herkez Çıkıp Gece Bır Reklam Yapsa Manyak Hıt Olur Adam ORTALIK Yerde Reklam Yapıyor Modlar Sabah Kalkıyo Oyle Sılıyo..

Hıcbır Mod Alınmasın Lutfen , Kımın Gorevını Yapıp Yapmadıgı Bellı Bılenler Bılıyor Bılmeyenler Bılmıyor Wink
yönetimin işine karışmıyam en iyisini onlar bilir bu sadece bi öneri Wink
Mesaj21.07.2008, 12:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar bakın öncelikle kimi mod olup olacağını ne zaman olacağını yönetim belirliyor.
Bunun için tartışamaya gerek yok Wink

En son tumhepsiburada tarafından 21.07.2008 12:15:39 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj21.07.2008, 12:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ya Tabiki Oyle..

Benım Zaten Karısdıgım Yok Sadece Önerimi Ve Gorusumu Soyluyorum..

Hıc Kımse Yanlıs Anlamasın..
Mesaj21.07.2008, 15:04 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Bence mod alımları yapılsın

fatihsultanmehmetinsehri yazmış:
bu aralar modların görevden alınması ve şu anki aktif modların forumu çok az ziyaret etmesinden dolayı foruma mod alımı istiyoruz. Bu başlık yanlış yerde olduğunu dusunmuyorum çunku sadece bir oneri benimki Wink

senimi mod yapsınlar Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing