Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.07.2008, 12:55 (UTC)    
Mesaj konusu: Köpekten korkan milli atlet 1. oldu

Isparta'da düzenlenen halk koşusunda peşine takılan köpekten korkan milli atlet, zaten önde götürdüğü yarışı açık ara birinci tamamladı.

AA - Isparta Belediyesi tarafından Atatürk'ün Isparta'ya gelişinin 77. yılı anma etkinlikleri kapsamında düzenlenen, 3. Geleneksel Atatürk Halk koşusuna katılan milli atlet Mehmet Çağlayan, peşine bir sokak köpeği takılınca zor anlar yaşadı.
Çünür mevkiinde başlayan ve Belediye önünde son bulan büyükler kategorisi 6 bin 700 metrelik koşunun startını Isparta Valisi Şemsettin Uzun ve Belediye Başkanı Hasan Balaman birlikte verdi.

Start anından itibaren ilk sıraya yerleşen Mehmet Çağlayan, yarışın şehir merkezi bölümünden geçerken, peşine bir sokak köpeği takıldı. Atletle birlikte koşmaya başlayan köpek, Çağlayan'a zor anlar yaşattı. Köpekten korkan milli atlet daha da hızlandı, aynı zamanda da hakem ve çevredekilerden köpeği uzaklaştırmaları için yardım istedi. Mehmet Çağlayan, hızını artırınca, kendisini takip eden rakipleriyle arasındaki farkı açarak, birinciliği elde etti.

Mehmet Çağlayan'ı kutlayan Belediye Başkanı Hasan Balaman, "Başarılarının devamını diliyorum. Birinci olmanda sanırım davetsiz bir misafir etkili olmuş" dedi.
Milli atlet Mehmet Çağlayan, "Aslında köpekten korkmam. Yarışa konsantre olmuştum. Bir anda yanımda bir köpek belirmesiyle korkarak, hızlanmak zorunda kaldım. Köpek yarışı kazanmama olmasa da farkı açmama neden oldu" diye konuştu.

Sizinde fobileriniz var mı?Bu fobiler başarı kazanmanıza neden oldu mu hiç?
Mesaj20.07.2008, 12:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mr. Green Laughing
Mesaj20.07.2008, 13:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow Benim peşime köpek takılsa o adamıda geçerdim...
Mesaj20.07.2008, 14:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

İlginç.. Razz
Mesaj20.07.2008, 14:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mr. Green Mr. Green

Mesaj20.07.2008, 14:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj20.07.2008, 16:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

bakbakburaya yazmış:
Arrow Benim peşime köpek takılsa o adamıda geçerdim...

Bs Milli Takımı Razz
Mesaj20.07.2008, 16:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mr. Green