Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.07.2008, 22:04 (UTC)    
Mesaj konusu: bildiğiniz herşey

slm aleyküm yan bu önerimi okuduğunuzda güzel sitesi olna arkadaşlarım yanlış anlamayın beni

arkadaşlar ben burda bedava-sitem.com'a deil tüm herkeze tr.gg olanlara bir önerim var herkez ama herkez daha değişik şeyler bulduğunda ne bileyim başka sitelerdern işimize yarıyacak şeyler htlmler siteler cokmu zor bir başlık acmak acıp yayınlayın herkez öğrensin mesela ben 4-5 aydır bedava sitemde birşeyi öğrenemedim sordum formda gezdim ama bulamadım bulamadığım şey ise örnek:www.cunobag.tr.gg hocamızın sitesindeki tasarım nasıl yapılıyor başka sitelerdede gördüüm beim demek istediğim kim ne biliyorsa döksün ortaya herkez öğrensin kim istemezki bedava-sitem.comdaki tüm siteler güzelleşsin sizlerden ricam ne biliyorsanız yazın ben bildiğim herşeyi yazmaya calışıyorum

www.wepmaster-grup.tr.gg
Mesaj20.07.2008, 22:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Smile amacimiz da o iste, bilenin bilgisini döktürmek.

Buradan lütfen kullanicilara olan önerilerinizi degil, Bedava-Sitem'e olan önerilerinizi paylasin.
Mesaj20.07.2008, 22:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu Bolumun Gercek Amacı

Alıntı:
Servisimizi geliştirebilmemiz için önerilerini paylaş.

Zaten Gerek Moderatörler , Gerek Yonetıcıler , Gerek İse Yardımseveler Ve Diger İşi Bilen Kısıler Bunları Çok Sekılde Yardımcı Olmaya Çalısıyor Nerdeyse 50 Konu Açıldıysa En Az 48 İne Sonuc Bulunmustur..

Mesela Sen Cuneyt Hocanın Tasarımını Istıyorsun , Ö.M At Uygunsa Sana Atsın Kodunu..
Önceki mesajları göster: