Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.07.2008, 19:02 (UTC)    
Mesaj konusu: METİNİ İNDİRDİM AMA SONRA

ARKADAŞLAR SİTEMİ KAPATACAM AMA BAŞKA SİMİDE TEKRAR AÇACAM VEYA AYNI İSİMDE METİNLERİ İNDİRDİM AYARLARDAN AMA YENİ SİTEME NASIL EKLEYECEM
Mesaj22.07.2008, 19:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Razz
tasarım ayarları
Arrow 1. ekstra kutunun içeriği (sağ):

içine yapıştır... Wink

olmasa haber ver.

En son abron tarafından 22.07.2008 19:11:25 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj22.07.2008, 19:22 (UTC)    
Mesaj konusu: YA

Y SAYFALARI DA AYRILSIN İSTİYORUM
Mesaj22.07.2008, 19:33 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: YA

net44 yazmış:
Y SAYFALARI DA AYRILSIN İSTİYORUM

ayarlar Bölümünden İndirdiğiniz Metindeki Kodlar Karışık Gelebilir..
Abron ' un Söylediği Yöntemde Sorun Çıkarsa Geriye Tek yol Kalıyor ;

Eski Sitedeki ; Tasarım Ayarları ==> 1. Ekstra Kutucuğunun İçindeki Tüm Kodları Kopyalayın Notdefterine Yapıştırın,
Tasarım ayarları ==> gelişmiş Ayarlar ==> 2.3.4.5. Kutucukların İçindeki Kodları Kopyalayın ayrı bir Notdefterine Yapıştırın, Tasarım Üstündeki Yazı Adlı Kutucukdaki Tüm Kodları Kopyalayıp Farklı bir Notdefterine Yapıştırın.. Tasarım Altındaki Yazı Adlı Kutucuklar için de aynı şeyi yapın
Sayfalarımı değiştir ==> Yeni Sitenize Eklemek istediğiniz Sayfayı AÇın, Kaynak butonuna Basın, Kodları Kopyalayın, Farklı bir Notdefterine Yapıştırın.. Diğer Sayfalar İçin de aynı Yöntemi Uygulayın...

Daha Sonra, Notdefterine Kaydetmiş Olduğunuz Kodları Yeni sitenizde Gerekli Yerlere Yerleştirin..

İşlem Tamamdır Wink

Saygılarımla...