Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.07.2008, 20:42 (UTC)    
Mesaj konusu: yardım edınız

http://cakalsever.tr.gg/xxx.htm bu sayfamda kendı sıtem yerıne baska bı sıteyı gpstermek ıstıyorum ıstedıgım baska sıteyı gostermek ıcın hangı html kodunu kulanmam lazım
Mesaj22.07.2008, 20:49 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: yardım edınız

cakalsever yazmış:
http://cakalsever.tr.gg/xxx.htm bu sayfamda kendı sıtem yerıne baska bı sıteyı gpstermek ıstıyorum ıstedıgım baska sıteyı gostermek ıcın hangı html kodunu kulanmam lazım

O Sayfada Başka bir Siteyi Göstermek İçin, Göstereceğiniz Sitenin Hangi Sayfasını Göstermek İstiyorsanız O Sayfanın Kaynak Butonuna Basarak Kodları Alabilirsiniz..

Göstereceğiniz Site Size Ait Değilse, Sahibinden Rica Edebilrsiniz..
Google Gibi Bir Site İse, Google a Benzer Tasarımda Bir Tasarım Yapıp Kodu Kullanabilirsiniz..

Saygılarımla...
Mesaj22.07.2008, 20:51 (UTC)    
Mesaj konusu: s.a

evet hangı sayfada gostermek ıstersen o sıtenın uzerıne sol tıkla kaynagı goster de sonra o kodu al ve sayfaya yapııstır öle gostermış olursun

Mesaj22.07.2008, 20:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

tmm ben buldum nasıl olacagını ıstedıgım sıteyı gosterme yetkım war mı mesela www.htmlkod.tr.gg gibi weya www.galatasaray.org gibi..?
Mesaj22.07.2008, 20:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

cakalsever yazmış:
tmm ben buldum nasıl olacagını ıstedıgım sıteyı gosterme yetkım war mı mesela www.htmlkod.tr.gg gibi weya www.galatasaray.org gibi..?

Site Sahiplerinden İzin Alıp Bunu Yapabilirsiniz..
Mesaj22.07.2008, 20:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

iizin almadan yapsam sımdı ben galatasaray.org un sahıbını nerden buluyum
Mesaj22.07.2008, 20:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

cakalsever yazmış:
iizin almadan yapsam sımdı ben galatasaray.org un sahıbını nerden buluyum

Sitenize Koymak İstediğiniz Bir Tr.Gg sitesi İse İzin Almanızı Öneririm.. Aksi Halde Şikayet Üzerine Siteniz Silinebilir..

Galatasaray.org un kini Koymak İstiyorsanız Koyabilirsiniz.. Yalnız Copyrigt (Telif Hakkı Satın Alınmış) olup Olmadığına Bakmanızı Öneririm..

Saygılarımla...

En son ironarchives tarafından 22.07.2008 20:59:07 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj22.07.2008, 21:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben mail adresi yolyla galatasary.org a mesaj gonderıp onaylarsalar koyarım kardes tmm mı sonra sıtemı silmeyin
Mesaj22.07.2008, 21:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

cakalsever yazmış:
ben mail adresi yolyla galatasary.org a mesaj gonderıp onaylarsalar koyarım kardes tmm mı sonra sıtemı silmeyin

Siteniz Bir Tr.Gg Sitesi Tarafından Yada Eklediğiniz Site Tarafından Şikayet Gelirse Silinir.. Aksi Taktirde Sorun Yoktur Wink
Mesaj22.07.2008, 21:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kod:
<iframe src="www.siteninadi.com" frameborder="No" width="600" scrolling="no" height="600"></iframe>

En son piriketseverler tarafından 22.07.2008 21:05:00 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj22.07.2008, 21:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

sagol kardes zaten onların sıtesının durması onların yararına olur Very Happy tr.gg li site koymam zaten com lu sıte koyarım we hepsınden de mail yoluyla ızın alırım we boylece onlar kazanclı cıkacagından sıkayet etmezler tesekkürler
Mesaj22.07.2008, 21:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

cakalsever yazmış:
sagol kardes zaten onların sıtesının durması onların yararına olur Very Happy tr.gg li site koymam zaten com lu sıte koyarım we hepsınden de mail yoluyla ızın alırım we boylece onlar kazanclı cıkacagından sıkayet etmezler tesekkürler

Rica Ederim Wink