Forum'da ara:
Ara

Sizce bu özellik olmalı mı ?
Evet olmalı
  80%
[ 4 ]
Hayır olmamalı
  20%
[ 1 ]
Toplam Oylar : 5

Yazar Mesaj
Mesaj24.07.2008, 18:32 (UTC)    
Mesaj konusu: Sayfalardaki Yeni Sıralama Özelliği

Sayfalara yeni eklenen ;

<- Geri 1234 Devam->

bu içerik bence çok gereksiz siteyi bölüyor ve hızını düşürüyor insanlar herşeyi bir sayfada görmek varken 3-4 sayfaya ayrı ayrı bakmazlar. Bence bu içerik ya kaldırılmalı ya da seçmeli yapılmalı ekstralar gibi isteyen kullanmalı
Wink

En son pichiqa tarafından 24.07.2008 18:32:38 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj24.07.2008, 18:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

aksine sitelerdeki sayfalarin 3 ekranlik scrolldan fazla olmamasi gibi web tasarimcilik kurallari vardir.

ama opsiyonel yaptirilabilir tabi.
Mesaj24.07.2008, 18:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

selin yazmış:
aksine sitelerdeki sayfalarin 3 ekranlik scrolldan fazla olmamasi gibi web tasarimcilik kurallari vardir.

ama opsiyonel yaptirilabilir tabi.

Bence opsiyonel olmalı çünkü her web sitesi aynı değil bu özellik sayfayı bir ekrandan sonra bölüyor oysa bazı sitelerin içerikleri 1buçuk sayfa iken bazılarının ki 5-6 sayfa bu özellik 5-6 sayfa içeriği olanlara yarayabilir ama 1buçuk sayfa içeriği olan kişinin ziyaretçisi için sadece vakit kaybı olur bence bu özellik bir an önce opsiyonel yapılmalı Wink

En son pichiqa tarafından 24.07.2008 18:43:00 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj24.07.2008, 19:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence bu özellik kesinlikle olmalı hem seçmeli olmalı hemde Şimdi ben Galeride 9 kategoriden sonra sayfalama yapıyor ben bunu istemiyorum. Bunu ben ayarlamalıyım. Ben bir sayfada 18 tane istiyorum. 9 bana uymaz. Başka rakamda başkasına uymaz bunu ayarlayabilirsek çok iyi olur.
Mesaj25.07.2008, 18:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

piriketseverler yazmış:
Bence bu özellik kesinlikle olmalı hem seçmeli olmalı hemde Şimdi ben Galeride 9 kategoriden sonra sayfalama yapıyor ben bunu istemiyorum. Bunu ben ayarlamalıyım. Ben bir sayfada 18 tane istiyorum. 9 bana uymaz. Başka rakamda başkasına uymaz bunu ayarlayabilirsek çok iyi olur.

Bu tamda benim söylediğim şey işte Wink