Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.07.2008, 04:44 (UTC)    
Mesaj konusu: Aktif - Pasif özelliği

Merhabalar Sayfalara Aktif ve Pasif özelliği eklenirse daha güzel olacağını inanıyorum..

Mesala bir sayfa hazırladık yada daha tam bitmedi veya hazırladığımız sayfayı şu an işimize yaramıyor daha sonra kullanacağımızı farzedelim ...Sayfanın bec_up larını almak -gizli sayfa yapmak veya kodla sayfayı gizlemek yerine direk sayfada aktif - tasif özelliği onay kutucuğu yada butonu olsa ve pasif yapdığımız sayfalarda , sayfa dizinin en altında ayrı bir bölümde gözükse bence daha güzel şekil alır..Karar sizin

Örnek:

[img:4bdbfd0dc4]http://pic1.resimupload.com/r3/thumb_160544765.jpg[/img:4bdbfd0dc4]
Mesaj24.07.2008, 04:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

yeni bir sayfa açıp seçeneklerden gizleyebiliyoruz....

düzenledikten sonra kodu alıp asıl sayfaya yapıştırıyorsun bitmiş oluyor.... ama kaydet dedikten sonra aktif demek olmaz ama gizle göster olabilir(gizlemeyi çünkü saklı sayfalarda yapabiliyoruz)
Mesaj24.07.2008, 06:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

mistanbul yazmış:
yeni bir sayfa açıp seçeneklerden gizleyebiliyoruz....

neyi gizleyebiliyoruz konuyu tam okuyunuz ,demek istediğimi anlamadan cevap vermeyiniz lütfen..

mjistanbul yazmış:

Mesala bir sayfa hazırladık yada daha tam bitmedi veya hazırladığımız sayfayı şu an işimize yaramıyor daha sonra kullanacağımızı farzedelim ...Sayfanın bec_up larını almak -gizli sayfa yapmak veya kodla sayfayı gizlemek yerine direk sayfada aktif - tasif özelliği onay kutucuğu yada butonu olsa ve pasif yapdığımız sayfalarda , sayfa dizinin en altında ayrı bir bölümde gözükse bence daha güzel şekil alır.

ve lütfen rica edeceğim önerimi sundum

selin yazmış:
Arkadaslar, su andan itibaren önümüzdeki dönemdeki görevim hepinizin önerilerini toparlamak, degerlendirmek sizlerle tartismak ve gercekten en degerli önerilerinizi bir sonraki verziyonumuz icin toparlamak!

Yani lütfen ilginc ve güzel önerilerinizi cekinmeden paylasin. Yeni verziyonumuz icin calismalarimiz ciddilesmistir ve sizlerin katkisini önerileriniz ile bekliyoruz Smile

mistanbul arkadaşım sana öneri sunmadım önerinin kabulu yada üzerinde çalışılması gerekenleri veya red edilmesi gerekli görülen teknik destek tarafından verilir..

ama yorumun için yinede teşekkür ederim..

saygılarımla..

[img:4bdbfd0dc4]http://pic1.resimupload.com/r3/thumb_160544765.jpg[/img:4bdbfd0dc4]
Mesaj24.07.2008, 20:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

konu Selin Hanım tarafından değerlendirilecektir Wink

ayrıca alt sayfa gizleme yöntemi de buna bir çözüm olabilir
mesela henüz hazırlanmakta olan ve bitmemiş olan bir sayfayı alt sayfa gizleme yöntemiyle gizleyerek ziyaretçilerimizin o sayfayı görmemesi sağlanabilir.

öneri için teşekkürler Wink

En son cunobag tarafından 24.07.2008 20:51:30 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj10.08.2008, 10:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu özellik bende çıkmıyor nasıl etkimlerştirebilirim
Mesaj10.08.2008, 11:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

moderatörlerin sitesinde var onlar yardımcı olabilir ben de arıyorum sorunun cevabını
Mesaj10.08.2008, 11:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

sonsuzoyuncom yazmış:
bu özellik bende çıkmıyor nasıl etkimlerştirebilirim

pardon tam okumamışım
Mesaj10.08.2008, 13:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

ÇOK GÜZEL BİR FİKİR.

SPORUN VE GENÇLİĞİN BULUŞMA NOKTASI GNCX.TR.GG

www.kaanx.tr.gg www.gncx.tr.gg www.mukemmel.tr.gg www.bedavatanit.tr.gg
Mesaj25.05.2017, 13:43 (UTC)    
Mesaj konusu: öncekii 1,2,3,3,5, sonraki , butonu

Merhaba, arkadaşlar yeni başladım hani bir cok sitenin sonunda olur ya mesela duvar kağıdı veya video sitesinin en altında ( öncekii 1,2,3,3,5, sonraki ) diye butonlar olur onu nasıl yapıcaz?
Ben ana sayfaya on tane resim koymak istiyorum "sonraki" butonuyla bir sonraki on resim açılsın istiyorum, yani sitede sadece "sonraki" butinuyla açılsın o resimler, başka yerde gözükmesin menüde falan kalabalık yapmasın istiyorum. Yardımcı olanlardan Allah razı olsun, teşekkürler
Mesaj26.05.2017, 08:10 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: öncekii 1,2,3,3,5, sonraki , butonu

resimliayetvehadis yazmış:
Merhaba, arkadaşlar yeni başladım hani bir cok sitenin sonunda olur ya mesela duvar kağıdı veya video sitesinin en altında ( öncekii 1,2,3,3,5, sonraki ) diye butonlar olur onu nasıl yapıcaz?
Ben ana sayfaya on tane resim koymak istiyorum "sonraki" butonuyla bir sonraki on resim açılsın istiyorum, yani sitede sadece "sonraki" butinuyla açılsın o resimler, başka yerde gözükmesin menüde falan kalabalık yapmasın istiyorum. Yardımcı olanlardan Allah razı olsun, teşekkürler

Birincisi 9 yıllık bir konuya tekrar mesaj yazılması anlamsız.
İkincisi konunuzu HTML veya CSS kısmında sorarsanız yanıt hızlı gelir.