Forum'da ara:
Ara

yeni tasarımlar istiyor musunuz
evet
  86%
[ 13 ]
hayır
  13%
[ 2 ]
şuankiler yeterli
  0%
[ 0 ]
Toplam Oylar : 15

Yazar Mesaj
Mesaj25.07.2008, 17:37 (UTC)    
Mesaj konusu: yeni tasarımlar yapılması gerekiyor mu önemli

şuanki tasarımlara bi lafım yok ama en azından tasarım sayısı artamazmı böylece bedava-sitemcilere daha fazla seçenek sunulur diye düşünüyorum.Bence tasarımlarda üstten menüde olmalıydı bu büyük bi eksik bence olsa onu kullanmayı tercih ederdim yada flash tasarımlar artamaz mı?

teşekkürler

ARKADAŞLAR LÜTFEN ANKETEDE KATILALIM BÖYLECE GERÇEK SONUCU ÖĞRENİRİZ Very Happy

En son mutiekmek tarafından 27.07.2008 17:11:53 tarihinde değiştirildi, toplam 6 kere değiştirildi
Mesaj25.07.2008, 17:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj25.07.2008, 19:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

bedava-sitem m tasarımlarında değişiklikler yapabiliyoruz zaten
Mesaj25.07.2008, 19:51 (UTC)    
Mesaj konusu: evet yapıyoruz

nett-oguzhann yazmış:

evet değişiklik yapıyoruz ama bunu yaomıyıcak olanlarıda düşünmek lazım içerik artarsa herkes için iyi olur diye düşünüyorum
Mesaj25.07.2008, 19:55 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: evet yapıyoruz

mutiekmek yazmış:
nett-oguzhann yazmış:

evet değişiklik yapıyoruz ama bunu yaomıyıcak olanlarıda düşünmek lazım içerik artarsa herkes için iyi olur diye düşünüyorum

içerik artarsa .....tabiki öyle

ama bu aralar biraz sabretin forumun akışına dalın gidin.

onda daha önemli sorunlar var onları ilk sırada

Mesaj25.07.2008, 20:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj26.07.2008, 08:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

piriketseverler yazmış:
Bedava-sitem tasarımlarının sade hali artık neredeyse kullanılmıyor. Herkes Css ile sınır tanımıyor.

Bende onu demeye çalışıyorum eğer bedava sitem kendi tasarımlarını yaparsa bence daha iyi olur herkes css yapamıyor sonuçta
Mesaj26.07.2008, 12:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ama herkesin zevkine göre tasarım yapamaz ki Question

Şimdi biz Temelde Bedava-Sitem tasarımı üzerinden kendi zevkimize göre yeni tasarımlar yapıyoruz. Yeni başlayan için ise bence güzel tasarımlar var.
Mesaj26.07.2008, 12:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

zaten herkesin zevkine göre yapsın demiyorum sadece içerik artsın yeter yani bu benim görüşüm katılmak zorunda değil kimse hem böylece tasarım yapamayanlar içinde iyi olur Very Happy
Mesaj26.07.2008, 12:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yeni başlayanlar tasarım yapmaktan cssten ne anlasın bence de yapılmalı yeni tasarımlar. çok zor olduğunu sanmam kullanışlı bir şeyler yapabilirler... Wink
Mesaj26.07.2008, 13:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Önerine saygım var. Olsun benim için birşey eksilmez arkadaşım ben 1000 tane yeni tasarım olsun isterim. Sadece mantıklı bir yaklaşım getirmek örnek vermek istedim. Kalbini kırdı isem özür dilerim Mutiekmek
Mesaj26.07.2008, 13:58 (UTC)    
Mesaj konusu: ö.değil

burda tartışıyoruz zaten her fikire açığız bi sorun yok

piriketseverler
Mesaj27.07.2008, 17:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

anketi 6 kişi mi cevapladı Confused e ne anladık Rolling Eyes demekki kimse yeni tasarım istemiyo Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Mesaj27.07.2008, 18:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

mukemmelkiz yazmış:
anketi 6 kişi mi cevapladı Confused e ne anladık Rolling Eyes demekki kimse yeni tasarım istemiyo Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

her giren ankete oy kullanmıyo kullansaydı daha iyi olurdu ama en azından kimlerin tasarım istediğini görürdük
Mesaj27.07.2008, 20:12 (UTC)    
Mesaj konusu: bencede

evet artık yeni tasarımlaın zamanı geldi bence
Önceki mesajları göster: